10 вільних духом наречених представила Лора Арт на Параді в Ужгороді (ФОТО)

10 вільних духом наречених представила Лора Арт на Параді в Ужгороді (ФОТО)

  Найяскравішими у прямому розумінні учасницями VIII Параду наречених були моделі Лори Арт – дизайнера з Ужгорода, яка вже вдруге представляє свої роботи у такий спосіб. Лора – єдина дизайнер і безпосередній учасник Параду, яка розробляє власну міні-колекцію до цього заходу, чим суттєво відрізняється від переважної більшості учасниць і керівників груп. 
Правила стилю: Ольга Мікула

Правила стилю: Ольга Мікула

  У нашій рубриці «Правила стилю» — історія Ольги Мікули. Вона заснувала і вже тричі організувала  «UkraїnianFashionBazaar» в Ужгороді. Ольга є кандидатом філологічних наук, дружина і мама трьох дітей. Два роки мешкала з родиною в Австрії, що теж десь позначилося на її стилі. Ольга любить класику з нотками екстравагантності, цінує унікальні речі, вдягається також у українських дизайнерів. 
10 життєвих порад двадцятирічним

10 життєвих порад двадцятирічним

Майже сто років тому американський релігійний діяч, мислитель і письменник Френк Крейн поділився порадами для двадцятирічних, розповівши, що б він зробив, якби йому довелося переживати своє життя заново. Його поради актуальні й донині.
Йога як спосіб життя?

Йога як спосіб життя?

У 2014 році Генеральна Асамблея ООН офіційно призначила 21 червня Міжнародним днем йоги. З того часу день йоги відзначається на всіх континентах. В Україні, зокрема, в Ужгороді, цей день також буде відзначатися. 
Оазис посеред Корзо: квіткова атмосфера майстерні «Ameli»

Оазис посеред Корзо: квіткова атмосфера майстерні «Ameli»

Світлий простір з високими стелями, білими меблями й пахощами квітів розташувався у центрі Ужгорода, на Корзо. З шумної вулиці ви завертаєте у вузький провулок, піднімаєтеся дерев’яними сходами і поринаєте у затишну оазу, де аромати лаванди синтезуються з базиліком, трояндою чи іншими нотами квітів. Тут усе сповнене любов’ю і крихту цієї любові ви завжди забираєте з собою. У цьому неймовірному куточку твориться магія, народжуються ідеї і відчувається енергія природи. Це майстерня ужгородки Марини Бабич, авторки косметики «Ameli». Тут дівчина чаклує з квітами й ефірними оліями, відтак створює справжню натуральну косметику.