Правила стилю: Оксана Гаврош

Правила стилю: Оксана Гаврош

Оксана Гаврош, мистецтвознавець, викладач Закарпатської академії мистецтв і коледжу мистецтв імені Ерделі не надто хотіла ділитися тонкощами свого образу. Вона кокетувала, мовляв, і розповідати нема що. Така безпосередність — одна з рис  освіченої, ерудованої, злегка іронічної, красивої і завжди стильної Оксани Гаврош.
Чому жінці важливо займатися рукоділлям?

Чому жінці важливо займатися рукоділлям?

В усьому світі спостерігається сплеск різного жіночого рукоділля, при тому, що все можна купити в магазині. І це зовсім не випадково. Жінки, мабуть, підсвідомо відчувають, що дуже захопилися чоловічою активністю, освоєнням зовнішнього простору.
Правила стилю: Ілона Палфі

Правила стилю: Ілона Палфі

  У рубриці “Правила стилю” історія спортивної, веселої і сміливої Ілони Палфі. Вона першою навчила ужгородських дівчат pole dance, а її спортивна студія “Сказка” свого часу стала свіжим ковтком у сфері фітнес-послуг в Ужгороді. 
Святковий образ: 5 стильних ідей

Святковий образ: 5 стильних ідей

Святковий образ - окрема категорія стилю. Саме вечірнє вбрання здатне перетворити жінку на справжню королеву. Зазвичай приводів для урочистих виходів не так багато, але під Новий рік все змінюється. Ви можете виглядали чудово. Тож, як створити святковий образ?
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com