Правила стилю: Ілона Палфі

Правила стилю: Ілона Палфі

  У рубриці “Правила стилю” історія спортивної, веселої і сміливої Ілони Палфі. Вона першою навчила ужгородських дівчат pole dance, а її спортивна студія “Сказка” свого часу стала свіжим ковтком у сфері фітнес-послуг в Ужгороді. 
Святковий образ: 5 стильних ідей

Святковий образ: 5 стильних ідей

Святковий образ - окрема категорія стилю. Саме вечірнє вбрання здатне перетворити жінку на справжню королеву. Зазвичай приводів для урочистих виходів не так багато, але під Новий рік все змінюється. Ви можете виглядали чудово. Тож, як створити святковий образ?
Як живуть багаті румунські цигани (50 фото)

Як живуть багаті румунські цигани (50 фото)

Румунські цигани (Roma, Romi, Rromi, Ţigani) - загальна назва кількох етнографічних груп циганського походження, що населяють територію Румунії і є найбільшою циганської громадою Європи. Як живуть багаті представники цього етносу - циганські барони і їх сім'ї - ми вам і пропонуємо подивитися.
Правила стилю: Роксолана Новак

Правила стилю: Роксолана Новак

У рубриці «Правила стилю» історія Роксолани Новак, відомої й успішної дизайнера одягу, дружини і мами. Вона має дві вищі освіти — економічну і дизайнерську, власниця дизайн-студії «Roksolana Novak» та однойменного весільного салону, а також хутрового салону «НОРКА». Обом брендам уже близько 8 років. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com