• fashion-person-woman-feet

  Виглядати на мільйон: вісім порад фешн-експерта

  Виходячи з багаторічного досвіду, американський фахівець Сільвія ді Густо стверджує, що виглядати добре і дорого не так складно, як може здатися на перший погляд, пише  Business Insider. Для цього не потрібні великі фінансові витрати, а також не потрібно проводити весь вільний час в салонах краси і торгових центрах. Слід звернути увагу лише на кілька секретів експерта.

 • 22

  Як одягалися закарпатські селяни на початку ХХ століття (ФОТО)

  На Підкарпатській Русі одяг створювали власними руками, пошиття й подальше оздоблення вимагало значного часу, зате кожна річ була унікальною. 

 • 4

  Правила стилю: Лариса Липкань

    Ми продовжуємо серію матеріалів, де пишемо про правила стилю відомих і красивих дівчат із Закарпаття. Запитуємо у них про гардероб, улюблені парфуми, секрети макіяжу та догляду за собою, особливості харчування і спорту та про все інше, що стосується загального образу.

 • 112072_or

  Секрет по догляду за шкірою обличчя

  Ви мрієте про красиву і здорову шкіру? Ви мрієте позбутися від перших мімічних зморшок або сухості? Догляд за шкірою обличчя починається з харчування. Саме харчування впливає на стан нашої шкіри.

Правила стилю: Катя Моргентал

Правила стилю: Катя Моргентал

   Ми починаємо нову серію матеріалів, де писатимемо про правила стилю відомих і красивих дівчат із Закарпаття. Запитуємо у них про гардероб, улюблені парфуми, секрети макіяжу та догляду за собою, особливості харчування і спорту та про все інше, що стосується загального образу.
Індивідуальний стиль може стати модним для багатьох

Індивідуальний стиль може стати модним для багатьох

  На нещодавньому Košice Fashion Week серед європейської фешн-еліти ми зустріли представника оргкомітету Українського тижня моди Олексія Данилевського. Це була нагода дізнатися про високу моду з-середини, український потенціал на цьому ринку, про роль моди, а також душевно побесідувати про жіночі й чоловічі образи, фешн-освіту, виховання стилю і смаку.
Закарпатська дизайнерка везе казкову колекцію на престижний модний показ

Закарпатська дизайнерка везе казкову колекцію на престижний модний показ

  Сьогодні в словацькому Кошице стартувала одна з найбільш очікуваних модних подій - “Fashion Week Kosice”. Із 12 по 15 листопада кращі дизайнери Словаччини, Чехії, Польщі, України презентуватимуть свої колекції на цьому міжнародному показі. Серед них будуть і закарпатці, зокрема, ужгородка Лариса Богдан. До Кошице вона везе 15 моделей і представить їх під власним брендом “Lora Art”.
Одяг гуцулів Закарпаття на старих листівках (ФОТО)

Одяг гуцулів Закарпаття на старих листівках (ФОТО)

Гуцули здавна вважалися неабиякими знавцями вбирання. Чого варта лише їхня вишивка – до речі, відмінна у кожному гуцульському селі. За вишивкою на сорочках можна відрізнити, з якого села людина і чим вона займається. 
У що вдягалися жителі Закарпаття наприкінці ХІХ - початку ХХ століття (ФОТО)

У що вдягалися жителі Закарпаття наприкінці ХІХ - початку ХХ століття (ФОТО)

  Жителі території, яка сьогодні належить Закарпаттю, не відвідували модних показів і не ходили до брендових магазинів, але одягалися стильно й зі смаком. Деякі частини тогочасного одягу повертаються в моду й сьогодні. Однак найважливіша властивість вбрання початку ХХ століття - відсутність синтетичних речей. Одяг підкреслював природнну красу і був унікальним - адже шиття й моделювання здійснювалося під замовлення. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com