• 1431

  10 життєвих порад двадцятирічним

  Майже сто років тому американський релігійний діяч, мислитель і письменник Френк Крейн поділився порадами для двадцятирічних, розповівши, що б він зробив, якби йому довелося переживати своє життя заново. Його поради актуальні й донині.

 • unnamed (1)

  Закарпатські дівчата перемогли у Всеукраїнському конкурсі міні-красунь

  Закарпатські дівчата привезли перемоги із Всеукраїнського конкурсу “Міні світ краси України 2017”.

 • D80_5320

  Йога як спосіб життя?

  У 2014 році Генеральна Асамблея ООН офіційно призначила 21 червня Міжнародним днем йоги. З того часу день йоги відзначається на всіх континентах. В Україні, зокрема, в Ужгороді, цей день також буде відзначатися. 

 • slide-1

  9 поширених помилок про парфуми

  Основні помилки, які люди допускають при нанесенні і зберіганні ароматів, а також помилкові переконання про парфуми.

Оазис посеред Корзо: квіткова атмосфера майстерні «Ameli»

Оазис посеред Корзо: квіткова атмосфера майстерні «Ameli»

Світлий простір з високими стелями, білими меблями й пахощами квітів розташувався у центрі Ужгорода, на Корзо. З шумної вулиці ви завертаєте у вузький провулок, піднімаєтеся дерев’яними сходами і поринаєте у затишну оазу, де аромати лаванди синтезуються з базиліком, трояндою чи іншими нотами квітів. Тут усе сповнене любов’ю і крихту цієї любові ви завжди забираєте з собою. У цьому неймовірному куточку твориться магія, народжуються ідеї і відчувається енергія природи. Це майстерня ужгородки Марини Бабич, авторки косметики «Ameli». Тут дівчина чаклує з квітами й ефірними оліями, відтак створює справжню натуральну косметику.
8 видів стоп-слів, від яких потрібно позбуватися

8 видів стоп-слів, від яких потрібно позбуватися

Менеджер в офісі, клерк в банку, вчитель в школі - всі що-небудь пишуть. Своїм текстом ці люди впливають на світ не менше, ніж письменники і журналісти. Максим Ільяхов і Людмила Саричева в своїй книзі «Пиши, скорочуй» діляться рецептом створення сильного тексту.
10 порад тридцятирічним від тих, кому за сорок

10 порад тридцятирічним від тих, кому за сорок

Через кілька тижнів після свого тридцятиріччя, письменник і підприємець Марк Менсон звернувся до передплатників свого блогу, тим кому більше 37 років з проханням поділитися своїм життєвим досвідом, здобутим в період з 30 до 40 років. Поєднавши всі отримані відповіді, Марк отримав вражаючий зразок колективної мудрості.
Студентка виграла конкурс на найбруднішу кімнату (ФОТО)

Студентка виграла конкурс на найбруднішу кімнату (ФОТО)

19-річна студентка з Великобританії Бріттані Купер (на фото) отримала головний приз у конкурсі найбрудніших помешкань. Серед 982 учасників їй вдалося отримати перше місце та приз £ 500, на які вона оплатить новий навчальний рік і переїде в дещо чистіше помешкання.
Точка зору: Настав час прибрати Facebook з вашого життя

Точка зору: Настав час прибрати Facebook з вашого життя

Багато людей помічають, що Facebook робить їх нещасними. Вони впадають в депресію, втрачаючи час пропускаючи через себе потоки фейків і дурниць. Журналіст Джек Морс вважає, що пора прибрати Facebook з життя як мінімум з двох причин.
Чому я припинила допомагати людям і вам раджу

Чому я припинила допомагати людям і вам раджу

"Суспільство завжди наполягає на необхідності допомагати ближньому. Я теж. Нам кажуть, що ми повинні допомагати людям просто так і навіть тоді, коли вони цього не очікують. Не вважаю, що це погано. Випадковий прояв доброти може суттєво допомогти людині і навіть змінити її життя. Але у кожної медалі є зворотний бік", -  пише блогер Каммі Фам.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com