image

5 найчастіших помилок в оформленні інтер'єру

Дизайнери перерахували основні помилки, що псують вигляд будь-якого помешкання. Вийшов список речей, які можна зустріти в кожній другій квартирі. Перевірте, раптом і в вашій вони є.

1. Неправильний килим

З килимом пов'язано відразу два важливих моменти. По-перше, якщо мова йде про вітальні та інші спільні простори, то в них він служить базою і повинен вміщувати всі меблі кімнати. Маленький килим, на який неможливо втиснути диван і пару крісел, виглядає безглуздо.

Інша помилка стосується спальні. Запам'ятайте: килим потрібно розміщувати перпендикулярно ліжка, а не вздовж.

Він повинен з'являтися немов з-під ліжка і разом з ним створювати Т-подібну композицію. Якщо килим просто лежить поруч, інтер'єр виглядає незграбно, - Кейтлін Мюррей (Caitlin Murray), засновниця і генеральний директор компанії Black Lacquer Design.

2. Мотлох на виду

«Коли ви створюєте відкриту систему зберігання, наприклад у вигляді полиць або стелажів, продумайте, що там буде знаходитися. Адже це і стане оформленням вашої кімнати», - говорить Мюррей про другу популярну помилку.

ibucalov.blogspot-ru_1504819344-630x315

Суть її зводиться до наступного: між еклектичним поєднанням речей і хаотичним безладом є велика різниця. І на відкритих поверхнях у вас має бути перше, а не друге. Тому переконайтеся, що аксесуари грамотно розставлені і створюють цілісну, гармонійну картину.

3. Занадто схожі меблі

Час гарнітурів пройшов. Тепер, якщо меблі ідеально підібрані одна до одної, це скоріше вказує не на прекрасний смак господаря, а на відсутність у нього фантазії. Так що залиште ідентичні предмети для каталогів, а у свій будинок вибирайте меблі, не схожі на однояйцевих близнюків.

haammss-com_1504819342-630x315

Кращі кімнати - ті, які виглядають так, ніби їх облаштовували з плином часу, - Макс Хамфрі (Max Humphrey), дизайнер інтер'єру.

4. Мало освітлення

Інший прийом в оформленні, який канув у минуле, - одна люстра на кімнату. Сама люстра, звичайно, може бути, але необхідно додати до неї додаткове освітлення. Воно і покращує видимість, і надає простору динаміки.

Дизайнер Холлі Хікі Мур (Holly Hickey Moore) радить використовувати, крім верхнього світла, торшери та настільні лампи.

5. Відсутність декору

Предмети мистецтва і декору, як аксесуари в одязі, завершують образ. В даному випадку образ кімнати.

raisdegreen-com_1504819346-630x315

Вони такі ж важливі, як і інші елементи інтер'єру: меблі, килими, телевізор і все, що ви хочете мати в своєму будинку, - Холлі Хікі Мур, дизайнер інтер'єру.

Якщо не мрієте жити в нудному і безликому просторі, розбавте його яскравими деталями: картинами, постерами, вазами або свічками. З ними квартира відразу придбає індивідуальність і стане більш затишною.

thisisinsider

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com