image

Діамант: п’ять цікавих фактів про царя всіх каменів від експертів VIPGOLD

Діамант - символ ідеальної любові. Кожна жінка мріє отримати від свого коханого каблучку з цим дорогим каменем. Діамант в усі часи вважався поєднанням досконалості і стилю. Він показує хороший смак свого власника.

Якщо ви хотіли б продати дорогоцінний камінь або золото - тут https://vipgold.in.ua/uk/prodat-zoloto в VIPGOLD можна отримати об’єктивну оцінку діаманта - висновок від фахівця прийде протягом 24 годин.

Факт 1

Історія цього дорогоцінного каменю, за версіями вчених, це більш, ніж 1 мільярд років. За вірогідними джерелами, перш і алмази здобувалися кілька тисяч років тому в Стародавній Індії.

Звернувшись в VIPGOLD, можна відразу продати прикрасу після оцінки вироби. Оцінювач цього ломбарду https://vipgold.in.ua/uk/prodat-ukrasheniya пропонує клієнтам чесну ціну за ювелірку. При цьому оцінити його він зможе навіть в онлайн-режимі.

Якщо зараз діамант вважається одним з предметів розкоші, то спочатку його функцією була шліфовка знарядь. У ювелірних виробах він став застосовуватися тільки в середні століття, після винаходу огранки каменів. А вже в 18 столітті він стає символом багатства.

Факт 2

Мінерал видобувається в усіх куточках Земної кулі. Найбільші родовища - Росія, ПАР, Бразилія. Видобуток в шахті діаманта вагою понад 1 карата вважається рідкістю.

Існують не тільки безбарвні прозорі камені. Зустрічаються зразки жовтого, рожевого і блакитного кольору. Цінні рідкісні алмази, які продають на світовому ринку за ціною 1 000000 доларів, - фіолетового кольору. Іноді добувають червоні камені, ймовірність появи яких на ринку дуже мала.

У Сполучених Штатах Америки (г.Мерфрісборо) при відвідуванні парку «Алмазний кратер» будь-яка людина самостійно може знайти цей дорогий камінь.

Факт 3

За своїми фізичними і хімічними властивостями, алмаз - не що інше, як вуглець. Молекули речовини утворюють міцний зв'язок між собою, завдяки чому алмаз має особливу твердістю. За шкалою Мооса - 10 з 10. Але разом з тим він має крихкістю. Розколоти алмаз можна просто ударом об підлогу.

Колір дорогоцінного мінералу залежить від змісту в його складі, крім вуглецю, різних хімічних речовин:

 • азот являє жовті відтінки каменю;
 • залізо - коричневі відтінки;
 • бор - відтінки блакитного і синього;
 • марганець - рожевий колір;
 • водень - відповідає за фіолетовий колір каменю.

Факт 4

Як і будь-який камінь, діамант має лікувальні властивості. Він прискорює оновлення клітин організму, виводить паразитів і лікує інфекції. У косметології використовується як омолоджуючий засіб.

Йому приписують магічні властивості. У 14 столітті алмаз використовували як амулет від психічних розладів. У 16 столітті клали в ліжко для зміцнення відносин між подружжям.

Факт 5

Ювелірні прикраси з діамантами цінуються у всьому світі. Виробники випускають вироби різноманітних форм та огранювання. За запевненням ювелірів, тільки огранки круглої форми існує більше 50 варіантів.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com