image

Гра УНО - одна з найбільш популярних карткових ігор сучасності!

Існує чимало ігор для галасливих, дружніх та великих компаній, у колі яких можна чудово провести атмосферний вечір за настільним розважальним дійством, що супроводжуватиметься сміхом, жартами та приємними розмовами. Такі вечори наче створені для настільних ігор. Проте часом дуже складно обрати таку гру, яка б була до душі кожному учаснику вечора. Про одну з таких, що сподобається та буде цікавою всім, незалежно від віку чи статі, і піде розмова у статті нижче.

УНО, безперечно, - це одна з найбільш популярних настільних ігор із використанням карток. 150 000 000 екземплярів - приблизно стільки на сьогоднішній день продано комплектів цієї гри. Правила УНО довго пояснювати не доведеться, водночас самою грою насолоджуватися можна годинами поспіль. На засвоєння правил багато часу не знадобиться, а сама УНО вражає своєю здатністю захоплювати й розважальним та розслабляючим ефектом. Весела й швидка гра з елементарними правилами - це йдеться саме про УНО.

Одна з її переваг полягає в тому, що в неї можуть грати представники різних вікових груп. Не обмежується УНО й соціальним прошарком - одного часу в Інтернеті, приміром, можна було натрапити на фотографію Джекі Чана, що, захопившись, грає в неї.

Карткову гру вигадали в Америці. Назву “УНО” з італійської та іспанської мов перекладаємо як “один”. Правами на видання й розповсюдження сьогодні володіє американська компанія Mattel, яка, варто також зазначити, випускає відому й таку затребувану серед дівчат ляльку Барбі (Barbie). Популярними в наші дні стали й електронні версії чи навіть гра в Мережі; електронний варіант гри UNO доступний для Android та iOS. Підійде УНО гравцям, що досягли 6-и років - власне, від цієї вікової точки й треба відштовхуватися. Тривалість гри в середньому складає від 15 до 30 хвилин. Мовних навичок УНО не потребує, утім, вона призначена для великої кількості осіб. УНО притаманна реіграбельність у випадку якщо компанію складають 2 людини. Найкраще число гравців - 6.

Мета гри - якомога швидше позбутися карток упродовж раунду. Наголошуємо, що на початку партії кожному гравцеві видають 7 карток. Коли один із учасників скидає на стіл усі картки, раунд можна вважати закінченим. Після завершення відбувається підрахування балів. Гравцю, який найшвидше позбувся всіх карток, нараховують суму балів від карток, що залишилися в руках інших гравців. Переможцем стає той, хто перший набирає 500 балів. Існує ще й інший спосіб: кожному з гравців нараховують штрафні бали з тих карток, які лишилися в них наприкінці гри, коли раунд уже було закінчено. Програє той, хто перший набирає 200 штрафних балів.

На сьогоднішній день випустили надзвичайно велику кількість стилізованих версій УНО, кожній із яких притаманна оригінальна ігрова механіка. Відтепер кожний може обрати щось на свій смак. Настільна гра доступна на сайті booklya.ua, де в розділі ігор можна також знайти й інші варіанти чудового проведення часу в колі родини та друзів. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com