image

Ігровий автомат Wild Cash від BGaming

Шанувальникам класичних ігор варто звернути увагу на Wild Cash. Провайдер BGaming зробив акцент на лаконічному геймплей з яскравим оформленням та спеціальними символами. Автомат  Wild Cash привертає увагу широким спектром ставок. Це робить його універсальним – кожен гравець може зробити ставку та запустити обертання барабана.

 

Особливості слота

Апарат присвячений фруктовій тематиці, тож символіка відповідна. На ігровому полі можна спостерігати зображення вишні, винограду, апельсина, лимона, сливи. Є ряд спеціальних символів — вони закріплені за окремими зображеннями та виконують бонусні функції.

Враховувати варто такі характеристики слота:

 • RTP: 96,34;
 • волатильність: висока;
 • структура: 3 барабани та 5 фіксованих ліній;
 • вартість за обертання: 0,01–50 монет;
 • є спеціальний раунд;
 • підтримується авторежим;
 • максимально можливий виграш: 50000 монет.

Слот доповнено опцією купівлі бонусів. Це виділяє його на тлі багатьох популярних апаратів. Так, за окрему платню можна активувати спеціальну міні-гру. Участь у ній дає змогу багаторазово збільшити розмір підсумкової виплати.

Міні-раунд

Після запуску грального автомата варто звернути увагу на символ із логотипом гри. При випадінні на ігровому полі від 3-х таких символів активується бонусна гра. Після запуску з'являється спливаюче вікно у вигляді лінії з 3 барабанів. Числа обертаються і з'являються в напрямку ліворуч, утворюючи випадковий множник.

Значення множника варіативно: від х1 до х999. Він відразу ж застосовується до раніше зробленої ставки. Виграш автоматично нараховується на баланс. Активація міні-раунду доступна для кожного гравця. Її наявність також важливо враховувати на етапі складання призової стратегії.

Якщо оцінювати геймплей та тематику — апарат можна назвати класичним. Якщо зробити акцент на символіці та бонусному наповненні, стають очевидними деякі відмінності. Провайдер частково відійшов від звичної концепції ігор на фруктову тематику та доповнив слот оригінальним раундом. Це отримало позитивну оцінку серед гравців.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com