image

Курйоз на конкурсі Міс Ужгорода - 2017: подарунки віддали не тій дівчині. А та не повертає

Несподіваним курйозом закінчився конкурс "Міс Ужгорода"

Конкурс чомусь відбувся не в Ужгороді, а селі Невицьке Ужгородського району у ресторанно-рекреаційному комплексі "Камелот". У соцмережах жартують, що наступний конкурс "Міс Ужгород" проведуть у Тячеві. А ще жартують, що подарунки від спонсорів вручатимуть всім учасницям, а не тим, хто заслужив.

На останній жарт прореагував організатор конкурсу Влад Лакатош, який в одному з коментарів у "Фейсбуці" повідомив, що з "подарунками вийшла плутанина і відразу кілька пакетів з подарунками вручили одній дівчині. При чому, пакети з дорогими подарунками для віце-міс". Зі слів Лакатоша, дівчина, якій помилково вручили ці пакети, "включила позицію - не поверну".

На питання, чи віддала дівчина подарунки, Влад Лакатош відповів: "Там дівчата з нею вирішували".

"От шанувальник конкурсу зробив анонімно подарунок тій учасниці - конверт зі стопкою $. Було б цікаво, якби подарувати мали тобі, а дали випадково іншому) Якщо дівчата випадково вручили подарунки не тій дівчині, то такі питання після конкурсу легко вирішуються, за кулісами. Але дана дівчина після конкурсу відразу поїхала, залишивши подарунки своїй принциповій мамі, яка вирішила що так і має бути і їй не цікаво, що в неї 2 одинакові пакети!!!", - написав організатор конкурсу.

При цьому, Влад Лакатош не називає імені дівчини, якій несподівано дісталися чужі подарунки. 

А перемогу в конкурсі здобула Каріна Плита. Їй також дістався титул "Міс фото".

karpli_1

Першою віце-міс стала Євгенія Митровці.

Другою віце-міс стала Тетяна Хмара.

kmarat_1

Ну а глядацькі симпатії дісталися Оксані Бонці, яка ще не так давно виборола титул "Міс УжНУ".

bonkal_1
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com