image

Нова розробка від BREITLING – годинник з підключенням до електронного пристрою

Нещодавно пройшла  найбільша в світі  міжнародна виставка годинників та ювелірних виробів  «Baselworld 2015», на якій було презентовано безліч нових ексклюзивних виробів від відомих брендів та виробників. 

Однією з найвагоміших подій виставки стала презентація швейцарською компанією Breitling хронографа B55 Connected – годинника нового покоління з можливістю підключення до цифрових пристроїв. Створюючи свій новий шедевр, компанія Breitling, в рамках нової філософії використала смартфон для підвищення функціональності годинника, і як результат отримала пристрій майбутнього.

Ще у 2014 році компанія Breitling представила  електронний

багатофункціональний хронограф з механізмом калібру B50,  оснащений аналоговим і цифровим дисплеями.

Цей механізм був розроблений, щоб запропонувати пілотам

широкий спектр інноваційних функції, поряд з безпрецедентними зручностями зчитування та сприйняття інформації. Причому, основна його мета була прокласти шлях до інших авангардних розробок. Ця місія була виконана із запуском B55 Connected -хронографа нового покоління , з можливістю підключення до цифрового пристрою.

 

У творців Breitling не виникало сумніву про можливість перетворення годинника на функціональне доповнення до смартфона. Але цей створений  хронограф є абсолютною домінантою і  підключення до смартфону спрямовано в основному на спрощення його використання. Двосторонній зв'язок дозволяє двом пристроям створити ідеальну пару, в якій кожен елемент виконує те, що він робить найкраще.

. Оскільки основними перевагами смартфона є його екран і ергономічний інтерфейс, то власники B55 можуть використовувати свій телефон для виконання деяких коригувань (часу, часових поясів, будильника, параметрів відображення інформації дисплея  та інше.).  Результатом є значне підвищення зручності та ефективності при налаштуваннях годинника . І навпаки, користувач має можливість завантажити результати різних вимірів (час польоту, та інше) хронографа на смартфон, це полегшить  сприйняття,  зберігання або передачу інформації.

. Нова система( годинник, розроблений Breitling, та цифровий пристрій) забезпечує можливість використання функцій хронографа та зберігає дух справжніх приладів для професіоналів.

Не обхідно відмітити, що B55 Connected має ультра-технічний зовнішній вигляд, який йому створюють титановий корпус з запиленням  чорного кольору на основі вуглецю і циферблат, прикрашений синім символом бездротового зв’язку. Це цікаве поєднання синього та чорного кольорів продовжується на міцному каучуковому ремінцю.

Унікальний пристрій для пілотів

Необхідно зазначити, що хронограф B55 Connected наділений широким спектром інноваційних функцій таких як , електронний тахометр та  "hronolet", пристрій, що використовується виключно для авіації. Він записує та зберігає інформацію про політ - це час і дата злету та посадки, а також тривалість польоту. Годинник має просту та логічну систему керування функціями, яка здійснюється шляхом обертання голівки заводного ключа та двома кнопками на корпусі. На циферблаті знаходяться два рідкокристалічних дисплея, з яких легко зчитується інформація. Вони мають яскраву під світку, яка активується простим натисканням на ключ або при поверненні руки на кут, більший 35 градусів, що особливо зручно при керуванні літаком або автомобілем. Інновацією є і мініатюрний багатозарядний акумулятор, від якого працює годинник, з можливістю підзарядки як від електромережі, так і від комп’ютера через порт USB. В хронографі B55 Connected використовується механізм Breitling B55 SuperQuartz, точність якого перевищує показники простого кварцового механізму в десять разів. Цей механізм пройшов офіційну хронометричну сертифікацію COSC (Швейцарський інститут хронометрії), а це є підтвердження найвищого стандарту якості в годинниковій промисловості з точки зору надійності та точності, основаному на міжнародних нормах.

Механізм: мануфактурний калібр Breitling B55  SuperQuartz, що пройшов офіційну хронометричну сертифікацію COSC (Швейцарський інститут хронометрії).

Аналоговий та цифровий рідкокристалічний дисплей з під світкою, та функцією 12/24 годин.

Хронограф з точністю 1/100 секунди, з функцією всесвітньо координованого часу (UTC), з можливістю зворотнього/прямого відліку.

Хронограф часу польоту, хронограф з таймером кола, електронний тахометр,зворотній відлік, другий годинниковий пояс, два щоденних будильника, вічний календар з відображенням тижня, індикатор рівня заряду акумулятора.

Стаття підготовлена за матеріалами та фото media.breitling.com

О.Химинець, О.Пілюгін

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com