image

Одноразки, які перезаряджаються: як користуватися

 

 

Виробники електронних сигарет мають у своєму арсеналі цікаві пристрої, що сподобаються любителям густої пари та насиченого смаку. Це одноразки які перезаряджаються. Їх не потрібно утилізувати одразу після використання, а можна просто підзарядити, якщо акумулятор сів. Завдяки цьому можна не переживати, що батарея розрядиться раніше, ніж закінчиться рідина. Широкий вибір таких електронних сигарет представлено на сайті https://esmokers.kiev.ua/ua/.

Особливості одноразок із можливістю перезаряджання

Яскравим прикладом одноразових електронних сигарет є така модель, як ELF BAR BC4000 з поліпшеною передачею смаків. Пристрій має міцний пластиковий корпус, рідину об’ємом 11,5 мл та вбудований акумулятор на 650 мА*год. Завдяки невеликому мундштуку модель вирізняється оригінальною формою, що нагадує глечик.

Одноразки виконані в цікавих колірних рішеннях із поєднанням двох контрастів. У лінійці 12 різних фруктових смаків із насиченим ароматом. Така модель розрахована приблизно на 4000 затяжок, залежно від індивідуальних особливостей використання та стилю паріння. У середньому пристрій потрібно підзаряджати кожні 500–600 затяжок.

Одноразки вирізняються компактними розмірами та великою різноманітністю смаків. Магазин електронних сигарет Вейп Шоп має в каталозі цю модель та багато інших одноразових сигарет із можливістю перезаряджання. Увесь асортимент можна подивитися за посиланням: https://esmokers.kiev.ua/ua/perezariazhaemye-odnorazky/.

Як користуватися одноразками, що перезаряджаються

Одноразові електронні сигарети, які можна перезаряджати, складаються з таких частин:

 • вбудований нагрівальний елемент;

 • акумулятор;

 • датчик тиску;

 • незмінний картридж із рідиною;

 • світловий індикатор;

 • рознім для підзаряджання (USB Type-C).

Така одноразка вмикається автоматично під час затяжки. Спочатку спрацьовує датчик тиску, потім засвічується індикатор. Інші елементи отримують сигнал, і запускається нагрівач та картридж. Пристрій генерує густу пару з приємним ароматом.

Світловий датчик починає швидше миготіти, якщо акумулятор сідає чи закінчується рідина для куріння. Якщо він не засвічується під час затяжки, то це означає, що батарея повністю розрядилася.

Цей варіант ідеальний для користувачів, що хочуть перейти з одноразових на багаторазові вейпи. Такі одноразки можна використовувати за призначенням навіть під час заряджання. Для справного функціонування пристрою важливо берегти його від переохолодження та контакту з водою.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com