image

Поради для швидкого росту волосся влітку

Розглядаючи це питання, потрібно відразу усвідомити, що довга коса зростає не один місяць, і, навіть якщо потрібна зачіска до плечей, потрібно буде почекати. Помітно прискорити зростання, а також повернути волоссю здоров’я у жарку пору допоможуть сім простих порад.

Варто відвідвати перукарню, де волосся потрібно періодично підрівнювати - на декілька сантиметрів. Необхідно це для того, щоб видаляти посічені та пошкоджені кінчики.

Далі - слід звернути увагу на зачіски, які робляться щодня. Пріоритет потрібно віддавати таким варіантам, де кінці волосся будуть заховані: це пучки, вузли та інші. Звичайно, зачіска не повинна бути занадто тугою, тому що шкіра голови повинна нормально дихати.

Обережність під час розчісування та інших дій з волоссям - важливе правило. Адже саме під час цих процедур воно може бути пошкоджене найбільше.

Природня сушка волосся, без використання фена та інших високотемпературних пристроїв - неодмінна умова для зростання красивого волосся. Будь-які температурні дії руйнують структуру волосся.

Правильне харчування - основа здоров'я. Необхідно приймати достатню кількість кальцію, мінералів і вітамінів. Обов'язково включити в раціон овочі, кисломолочні продукти, полівітаміни, горіхи.

Непогано буде використовувати спеціальний косметичний лосьйон для волосся в комплексі з зволожуючими і живильними масками. Добре допомагають для прискорення росту реп'яхову і касторову олію, пивні дріжджі, маски з гірчиці.

Прочитавши відповіді на запит в Інтернеті - у кого найдовше волосся в світі? - можна виявити, що на перших місцях стоять, як правило, ті, хто живе в гармонії з собою і природою. Тому будь-який захід, пов'язаний з поліпшенням власного здоров'я, буде успішним лише за умови позитивного ставлення до самих себе і навколишнього світу.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com