image

Поради від стилістів: пишні кучері

На щастя, зараз на beauty-ринку є маса приладів для завивки волосся. Радимо скористатись щипцями, аби досягнути бажаного ефекту.

Вибір приладу для завивки.

Для початку потрібно переконатися в правильності вибору приладу для укладання волосся. Багато шипців (плойок) спалюють, псують волосся. Тому вибирати треба безпечні. Найголовніше – це покриття. Керамічне і турмалінове покриття – найкращі, вони не тільки зберігають акуратність зачіски, а й захищають волосся від сухості і зневоднення. Ці покриття розподіляють тепло від щипців по всій поверхні локонів, в результаті чого кінці не перепалюються.

Можна купити шипці з титановим покриттям . Воно також проводить тепло по всій довжині волосся, але в результаті використання пасма, особливо пофарбовані, можуть пушитися. Тому запасіться випрямляючим флюїдом або кремом для термічної укладки.

Найвідоміше покриття – хромоване , тобто, те саме залізне. Про нього краще забути, тому що крім кучерів ви отримаєте виснажене, пересушене і зневоднене волосся.

Крім покриття зверніть увагу на такі показники шипців, як температурний діапазон приладу – він, як правило, коливається в межах від 100 до 200 градусів (для створення простих великих локонів цілком вистачить температури в 100 градусів), нагрівальна здатність і швидкий старт, довжина шнура для зручності користування (2-3 метра достатньо) і функція контролю температури для запобігання перегріву щипців.

Підготовка до укладання

Другий етап – підготовка волосся до укладання. Щоб необхідний об’єм залишався якомога довше, необхідно вдатися до деяких засобів для укладки. Для початку потрібно вимити голову шампунем, підсушити рушником, а потім нанести термозахисний засіб – він допоможе захистити волосся від впливу високих температур в процесі використання плойки, а також зробить волосся м’яким і блискучим. Далі можна скористатися мусом сильної фіксації для об’єму від коренів до кінчиків. На завершення підготовки до укладання висушіть волосся за допомогою фена.

Види щипців (плойок)

Зараз дуже популярні плойки конусної форми. Особливість полягає в тому, що конусна плойка не має затиску, фіксуючого і не притискає пасмо, а це, в свою чергу, дозволяє готовим локонам залишатися ідеально рівними без зламів. Для короткого волосся підійде більш тонка конусна форма діаметром від 13 мм до 20 мм, чим довше волосся, тим більший діаметр потрібно вибирати. Для довгого густого волосся можна використовувати плойку діаметром 25 мм.

Дуже зручні спіральні плойки, що мають затискач. У спіраль вставляється кінець пасма і накручується на стрижень. Але можна розоритися на багатофункціональну плойку, що має кілька насадок: конус для завивки, щипці для випрямлення волосся, гофровані щипці.

Пишні кучері

Починайте накручувати волосся з потилиці, з нижньої частини. Інші пасма закріпіть шпилькою і відпускайте по одному локону. Для середніх локонів візьміть пасмо довжиною 2,5 см і від кінчиків до коренів збризніть лаком для фіксації форми. Важливо, щоб все пасмо було накручене на плойку. Після 10-15 секунд сміливо розкручуйте локони. Такий спосіб створить пишний об'єм. Якщо ви хочете більш вільні локони, також заколіть волосся нагору, залишивши тільки пасма знизу. Починайте накручувати пасма від коренів волосся спіральними рухами, опускаючись вниз. Після того як закінчите процедуру, опустіть голову вниз і струсіть волосся, підправляючи локони пальцями. Об’єм і хвилясті шикарні пасма вам забезпечені.

foka.com.ua

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com