image

Про які проблеми може свідчити стан обличчя?

За колами під очима, висипаннями на щоках та іншими проблемними проявами на обличчі можна діагностувати деякі хвороби.

Сім фактів про здоров'я, які можна дізнатися, подивившись на обличчя, виглядають так:

1. Темні кола під очима. «Синці» під очима можуть бути ознакою не тільки недостатнього сну, але й хвороб внутрішніх органів, різних запальних процесів. Замість того, щоб ретельно маскувати темні кола тональним засобом, краще звернутися до лікаря.

2. Опухлі очі. Такий стан очей може свідчити про проблеми з нирками. Якщо у цій області жінка робила ін'єкції ботоксу, слід записатися на прийом до хорошого косметолога.

3. Червоні щоки. Через генетичні причини для деяких людей червоний колір обличчя може бути характерним від народження. Однак якщо почервоніння проявляються спонтанно, вони можуть бути ознакою старіння або пошкодження шкіри. Якщо червоні щоки вам не властиві, зверніться до фахівців для з'ясування причин такої аномалії.

 

 

4. Лущення шкіри. Причиною лущення шкіри є її сухість. Вона виникає внаслідок несприятливих погодних умов, стресів і вживання деяких ліків. Щоб позбутися лущення, слід оцінити свій душевний стан, а також використовувати пом'якшувальні та зволожувальні креми та гелі.

5. Почервонілі очі. Таке явище може свідчити про багато речей: від алергії до кон'юнктивіту. Краще перевірити свої очі у лікаря.

6. Рослинність на підборідді в жінок. Якщо у вас є коріння на Середземномор'ї або Індійському субконтиненті, то зайва рослинність на обличчі вам може бути властива. Однак в інших випадках вона свідчить про надлишок тестостерону та гінекологічні проблеми.

Волосся на обличчі може бути симптомом синдрому полікістозних яєчників. Також ознаками захворювання є вугрі та випадання волосся. При таких скаргах потрібно відвідати дерматолога та гінеколога.

7. Вугрі. Вугрі, прищі, висипання на різних зонах обличчя можуть бути ознаками різних проблем. Дефекти зони чола говорять про проблеми з травленням, сечовим міхуром або печінкою. Висипання і почервоніння вух свідчать про проблеми з нирками. Також перевірити нирки варто, якщо акне утворюється в районі очей. Вугрі на щоках – це симптом дихальної недостатності.

Почервоніння носа вказує на підвищений тиск або розвиток хвороби розацеа. Вугрі на підборідді свідчать про гормональні порушення або про наближення менструації, також на цю область впливає неправильне харчування. Прищі на шиї позначають або проблеми з наднирковими залозами, або роздратування після парфумів.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com