image

Що бере з собою в подорож Стівен Кінг

Збираючи валізу, знаменитий письменник бере з собою тільки найнеобхідніше.

Автор книги «Воно», екранізацію якої можна подивитися в кінотеатрах по всьому світу, вважає за краще подорожувати на автомобілі.

«Я подорожую на літаку тільки в разі гострої необхідності. Якщо є можливість, я виберу автомобіль. У разі поломки машини можна просто з'їхати на узбіччя. Якщо ж ви перебуваєте на висоті 12 тисяч метрів, а з літаком якісь неполадки, то ви помрете. Я знаю, що можу контролювати процес поїздки на автомобілі. А ось літак я контролювати не в силах», - пояснює свій вибір Стівен Кінг.

Він охочіше залишився б удома, ніж полетів в іншу країну: «Я не є палким прихильником подорожей, а роблю це, коли необхідно. І в такі моменти я намагаюся отримувати від поїздки задоволення. Загалом, подорожував я більше, ніж мені б того хотілося».

Знаменитий письменник зупиняється в бюджетних мотелях мережі Motel 6 і харчується в звичайних закусочних. Кінг радить іншим мандрівникам: «Завжди просіть кімнату в найвіддаленішій частині мотелю. Тоді ймовірність почути за стінкою звуки вечірки буде набагато меншою».

Та й у виборі речей, які він бере з собою в поїздку, король жахів вельми невибагливий. У його багажі немає навіть шампуню, оскільки все це зазвичай є в мотелі. Однак без деяких речей він обійтися не може.

Що завжди є у валізі Стівена Кінга

«Ця стара пошарпана валізу, яку моя дружина просто ненавидить, зі мною вже близько 30 років. У неї навіть немає коліщаток. Я вважаю, якщо у валізу щось не вміщується, то воно вам і не потрібне».

stephen-king-travels_1505472964-e1505473032432-630x315

 

iPad

«На своєму iPad я слухаю аудіокниги. Це дуже зручно. Можна завантажити пару фільмів, які давно хотів подивитися».

Кросворди

«Я беру з собою журнал з кросвордами, тому що не можна завжди тільки читати. Якщо на вас чекає довгий переліт, вам потрібно чимось себе зайнятися».

Книги

«У мене завжди з собою є пара книг. Одну я збираюся прочитати, а другу беру на той випадок, якщо перша не сподобається. Найкраща книга з нещодавно мною прочитаних - це My Absolute Darling Габріеля Таллента. Мабуть, це краще, що я читав у цьому році».

Джинси і футболки

«Мені, як і багатьом письменникам, непросто контактувати з великою кількістю людей. Ми працюємо на самоті. Тому я вирішив, що якщо вже мені все одно доведеться боятися і переживати через це, принаймні я буду відчувати себе комфортно. До того ж джинси і футболки дуже просто скласти у валізу».

nytimes

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com