image

Серед закарпатців набирає обертів попит на міжсезонні розпродажі

Жителі Закарпаття, як і всієї країни, активно готуються до осені та починають купувати теплі речі на міжсезонних розпродажах, - про це говорить популярна онлайн-платформа Скидочник, що збирає усі знижки та акції України.

За даними опитування, більшість українців (60% опитаних респондентів) готові відкласти крупні покупки на кілька тижнів або місяців, адже розуміють, що причина міжсезонних розпродажів – це бажання магазинів та брендів позбутися залишків минулорічних колекцій та продати товари, що без знижок в майбутньому продатися не зможуть.

Саме тому, українці поступово перестають купувати необхідні речі в сезон, а намагаються шукати одяг та взуття за зниженими цінами ще до, або після, старту нової пори року.

Так, якщо до початку літа, найчастіше шукали пляжні аксесуари, босоніжки та купальники по акції, то вже сьогодні, українці почали цікавитися осіннім взуттям, спортивними костюмами та одягом, які можна вигідно придбати з цінником -70%.

До прикладу, сьогодні є можливість купити шубу недорого (наприклад Роксан за 10 000 грн, замість 20 000 грн в піковий зимовий сезон), або курточку Mango – за 999 грн, замість 1999 грн. Також, до старту осені, можна знайти знижені ціни на взуття від New Balance чи Crocs.

Міжсезонний розпродаж осінніх речей буде тривати до середини серпня, наступні великі знижки плануються вже в кінці листопада, в період Чорної п'ятниці 2017, на якій можна буде вигідно придбати не тільки зимовий одяг чи взуття, а й навіть побутову техніку та електроніку.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com