image

Улюблений колір допоможе обрати свій парфум

Парфумери кожного року випускають на ринок безліч нових ароматів, але зробити правильний вибір свого аромату вдається не кожному.

Іноді буває досить важко обрати щось для себе серед широкого розмаїття ароматних новинок і ми постійно повертаємося до ароматів, які підкорили серце міліонів, наприклад, Chanel No.5. Шалену рекламу цьому аромату зробила Marilyn Monroe фразою: «Я лягаю у ліжко лише з декількома краплями парфуму Chanel No.5».

Кожний аромат складається з 3 частин: початкових нот, нот серця та кінцевих нот. Початкові ноти завжди відкривають нам аромат та починають знайомство з парфумом, яке проходить протягом перших 15 хвилин, потім за свою справу беруться ноти серця. Вони розкривають суть аромату протягом 2-3 годин. Кінцеві ноти завершуть знайомство з ароматом та підкреслюють його характер. Загалом, знайомство з ароматом триває близько 3-4 годин.

perfumezys

Досить часто ми залишаємося вірними нашим старим відомим ароматам, не зважаючи на те, що новинки парфумерії можуть прикрасити наші сірі будні та покращити настрій. Аромат потрібно обирати згідно своїх вподобань та настрою. Більшість консультантів в парфумеріях пропонують нам продукцію яка подобається їм, або ту, якої потрібно позбутися якомога швидше.

На жаль, ніхто не дасть визначення аромату, який підходить саме вам, а їхнє різноманіття збиває з пантелику. Вибираючи парфум, ми намагаємося йти в ногу з модою, і в той же час, хочеться залишатися особливими та неповторними. Втім, існує вірний спосіб як не помилитися у виборі: якщо, вдихаючи який-небудь аромат, Ви раптом відчули, що у Вас покращився настрій, значить, це саме те, що Вам потрібно. Але також не забувайте, для якого саме випадку Ви вибираєте парфуми. Якщо перед Вами ділова зустріч або переговори - найкраще всього підійде пряний, виразний аромат.

Ви будете віділятіся серед партнерів, що додасть Вам впевненості у собі та статусне положення. Солодкуваті аромати підходять для зустрічі з друзями чи знайомими, а також коханими людьми. Дуже часто, розкриваючись на шкірі, солодкий аромат створює інтимну обстановку. Деякі аромати можуть Вам нагадати той чи інший момент з вашого життя. Адже відомо, що у кожної людини є запахова пам’ять, коли, чуючи якийсь аромат або запах, мозкові клітини активуються і підіймають з нашої пам’яті моменти, які асоціюються з тим чи іншим ароматом.

Кажуть, що тип людини можна визначити по кольору вбрання, який вона найчастіше носить. А Ваш улюблений колір допоможе Вам обрати справний аромат. До білого гардеробу підійдуть чисті, свіжі аромати, з номати цитрусових, лілій, персику, троянди та жасмину. Елегантність чорного чоловічого костюму підкреслять аромати в яких домінують ноти сандалового дерева та бергамоту. Якщо чорний колір переважає в жіночій шафі, радимо придбати аромати з нотами гіацинтів, гарденії, перцю, ванілі, пачулі та сандалового дерева. Ви обожнюєте червоний колір одягу? – віддайте перевагу ароматам на основі екстракту орхідеї, чорної смородини, мускусу, імбиру та кедру. Зелений колір – колір життя. До гардеробу такого кольору підійдуть парфуми з номати квітів апельсину, жасмину, білих квітів або лотосу. Для молодих особ, гардероб яких майорить яскравими кольорами: рожевими, жовтими та пурпуровими, радимо звернути увагу на парфуми з номати карамелі, лекориці та півонії. Синій та бірюзовий кольори притягують до себе морські ноти та ноти свіжості – це аромати на основі лимону, зеленого яблука, конвалії, жасмину та квітів магнолії.

На вибір аромату впливає і пора року. Для холодної пори року вибирайте теплі солодкуваті аромати. Для спекотних літніх днів найкраще підійдуть освіжаючі цитрусові аромати. Звісно, що окрім аромату ми звертаємо увагу і на дизайн флакону. Але не забувайте про головне призначення аромату – підіймати ваш настрій та надихати на досягнення нових вершин.

vaseline-perfume-1363299209

parfumeria.ua

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com