Виставку дизайнерів в Ужгороді відкрили модним показом

В обласному музеї народної архітектури та побуту відкрили виставка робіт членів Закарпатського осередку Львівського регіонального відділення Спілки дизайнерів України під назвою "Лабіринти дизайну". Крім експозицій, вчора під час відкриття виставки присутнім продемонстрували нову колекцію відомої ужгородської дизайнерки Лариси Богдан. 

Подібну експозицію у музеї організовують вдруге. На відкритті організатори зауважили, що сьогодні робота дизайнера одна з найбільш популярних і потрібних на ринку праці, оскільки усе - від дверної ручки до літака потребує дизайнерських ідей. 

На виставці представлені роботи понад 40 митців, серед яких – закарпатські та львівські фахівці, а також вихованці творчого об’єднання "Малий Лувер". 

Щодо авторського одягу Лариси Богдан, основною ідею представленої колекції є прагнення продемонструвати сучасну жінку у всіх її проявах. Після показу організатори виставки запросили й інших талановитих закарпатських дизайнерів на знакову виставку, що відбудеться восени у Львові на честь 20-річчя від заснування спілки.

Виставка триватиме до 16 травня. 

 

ProZak.info

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com