image

Як правильно використовувати фільтри для води?

Як правильно використовувати фільтри для води?

 

Фільтри — це корисні прилади, за допомогою яких можна ефективно очистити водопровідну воду від механічного сміття, іржі, шкідливих домішок і сполук. Це актуально як для приватних будинків із власною свердловиною, так і для багатоквартирних. Особливо для тих, хто використовує для пиття та приготування їжі воду із центрального водопроводу. Обладнання давно застаріло, і стан труб незадовільний. Фільтри для очищення води допомагають зробити її безпечною та більш корисною.

Поради щодо використання фільтрів для води

Компанія Aqua Life пропонує різне обладнання для очищення води в побутових умовах. Найпопулярніші серед покупців:

 • Проточні фільтри — підключаються безпосередньо до водопровідної труби й зазвичай закріплюються під мийкою. Можуть мати окремий кран, який установлюється на раковині поряд з основним.

 • Фільтри зворотного осмосу — обладнання, завдяки якому вода за допомогою спеціального осмосу «продавлюється» через щільну мембрану, залишаючи на іншому боці всі шкідливі домішки. Таким чином забезпечується максимальне очищення.

Проте неправильне використання систем очищення може не дати бажаного ефекту. Попри те, що для різних моделей рекомендації можуть відрізнятися, існують загальні правила експлуатації фільтрів для води:

 1. Перед першим використанням потрібно ретельно помити обладнання під теплою проточною водою, при цьому можна використовувати слабкий мильний розчин.

 2. Після встановлення фільтра необхідно кілька разів пропустити через нього воду. Першу відфільтровану рідину не можна використовувати для пиття та приготування їжі.

 3. Потрібно регулярно змінювати картриджі у фільтрах. У середньому слід проводити таку процедуру раз на місяць. Якщо цього не робити, будуть накопичуватися бактерії, що можуть потрапляти в питну воду й завдавати шкоди організму.

Як зрозуміти, що потрібно замінити фільтр

Експлуатаційний термін фільтра залежить від багатьох чинників. Основними є об’єм споживаної рідини, якість фільтрувального картриджа та безпосередньо самої води. Ознаками того, що фільтр потрібно терміново замінювати, є:

 • зміна смаку чи запаху води;

 • збільшення кількості накипу після кип’ятіння води;

 • зменшення тиску води.

Обладнання для водопостачання Aqua Life забезпечить вас якісною водою на довгий час. У каталозі інтернет-магазину є фільтри відомих світових виробників, які відмінно виконують свою роботу. Головне — вчасно замінювати фільтраційні картриджі, і у вас завжди буде чиста й корисна вода.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com