Якою була "Арт-революція" в Ужгороді (ФОТОРЕПОРТАЖ)

27 квітня в Падіюні відбувся вже дванадцятий фестиваль дизайнерів «Арт-революція». 

 

У показі брали участь 25 дизайнерів, серед яких як досвідчені, так і молоді, які лише починають свій шлях у цьому напрямку. Моделі представляли одяг у різному стилі, незвичні аксесуари зачіски, та ескізи. Представити свої колекції приїхали також дизайнери із різних міст Закарпаття. Ведучою свята вже традиційно була відома закарпатська журналістка та авторка неповторних прикрас Лариса Липкань. 

Вражали своїм незвичним, неординарним і водночас простим стилем дизайнери: Маргарита Сойнова – колекція «Молодіжний стиль», Каріна Рошкович та Ганна Коломійцина – «Барви світу» у авангардному стилі, Богдана Кахнич – «Шкільні будні», студенти МДУ – «Квіти у волоссі» ручної вишивки, Альона Шляхта – (студентка УжНУ) – «Погляд молоді» класичний і консервативний стиль, Олександра Пустовар – «Комбінація», Ярина Тимчик – «Весняний етюд», Христина Негер – «Магія весни» колекція декоративно-прикладного мистецтва: сумочки, кошики, кольє, Оксана Білан та Олеся Гвозденська – «Фолк мелодія міста», Андріана Шукаль та Антоніна Шерементьева – «Літній флірт».

Приємно вразила своєю колекцією «Слідом за модою» глядачів наймолодша учасниця показу 10-річна Єлизавета Гелетич, а також Оксана Данилів – учителька української мови та літератури із колекцією вишиванок, Оксана Василен презентувала незвичну і водночас просту колекцію дитячого одягу «Івана Купала», Мирослава Кузьмичова представила колекцію «Невагомість», Зіта Левчак – «Фольклорний мікс». Юна школярка Анна Тютюнникова представила глядачам ескізи різного одягу на папері.

Ми поспілкувалися із організатором проекту, керівником «Молодіжного центру моди і стилю» Маргаритою Сойновою: « Вже 12 років ми організовуємо і проводимо такий масштабний неординарний показ колекцій «Арт-революція», авторами якого є дуже талановиті дизайнери, які вклали у це мистецтво свою душу і сили. Ми завжди прагнемо до чогось нового, намагаємося вийти за межі канонів, показати глядачам простоту і красу одягу, прикраси. Адже мода виходить із моди – а стиль залишається! Саме тому, у майбутньому ми будемо продовжувати організовувати такий показ, щоб показати людям талант наших майстрів і насолодитися мистецтвом моди та стилю».

Своїми враженнями від показу поділилася дизайнера дитячого одягу «На Івана Купала» Оксана Василен: « Вже не перший раз ми представляємо тут свої роботи. «Арт-революція» - це та подія, де можна самоствердитися, показати глядачам те, над чим працювали і довго старалися. Ось тут воно і втілюється в життя, на подіумі перед людьми, які справді зацікавлені у таких речах як мода і стиль. Я не стараюся іти у ногу з модою, а перш за все я думаю про те, щоб у цьому одязі було зручно і щоб це виглядало красиво і казково».

Власну колекцію на показі представила й ужгородська дизайнерка Лариса Богдан, більш відома під псевдонімом Лора Арт. Щороку вона бере участь у цьому заході. Колись саме на сцені Падіюну вона вперше представила власну колекцію. Сьогодні Лора представляє Закарпаття на фешн-подіях в Україні і за кордоном.

Читайте також:

Лора Арт: У моїх колекціях немає звичайних речей

Закарпатська дизайнерка везе казкову колекцію на престижний модний показ

Напередодні показу в Падіюні відбувся конкурс «Фото арт-революція». Із 70 робіт вибрали 23 найкращі світлини і представили їх на виставці. На другому поверсі також проходила виставка різноманітних прикрас ручної роботи: корзинки, намиста, сумочки, біжутерія. Наприкінці концерту усім дизайнерам вручили спеціальні дипломи та сувеніри від Падіюну і партнера заходу – Ужгородської швейної фабрики.

 

Лілія Білунка для ProZak.info,

фото автора

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com