Зміїний укус: як діяти

Зміїний укус: як діяти

Серед небезпечних плазунів найбільш розповсюджена в нашій області карпатська гадюка. І хоча її укус не є смертельним для людини, однак може викликати низку ускладнень та алергічних проявів. 
Як закарпатцям потрібно боротися з карієсом

Як закарпатцям потрібно боротися з карієсом

4 червня в усьому світі відзначають Міжнародний день боротьби з карієсом. За даними ВООЗ більше ніж 98% дорослих людей мають або мали каріозні зуби. На Закарпатті ситуація також невтішна - у дітей Ужгорода та району встановлено захворюваність карієсом у 90 % оглянутих. 
10 порад від ужгородського дієтолога Олени Некрахи

10 порад від ужгородського дієтолога Олени Некрахи

Правильне харчування має безліч секретів, але черпати їх варто не з випадкових статей в Інтернеті, а від хороших експертів. Цього разу Prozak публікує кілька цікавих моментів про здорову їжу від дієтолога клініки Перлина” в Ужгороді Олени Некрахи. Вона поділилася порадами під час healthy workshop у рамках проекту “Razom workshops”, який нещодавно проходив в Ужгороді. А ми записали.
Справжня дієта триває протягом усього життя

Справжня дієта триває протягом усього життя

  «Люди сприймають дієту як щось тимчасове, ніби на дієту треба сісти чи лягти, а потім зістрибнути з неї. Насправді дієта з латинської мови означає «спосіб життя». Це таке харчування, яке людина підтримує протягом усього життя, бо це і є дієта в кращому розумінні», - пояснює лікар-дієтолог Оксана Скиталінська. Про здорове харчування, поширені помилки у виборі їжі, а також користь тих чи інших продуктів пані Оксана знає майже все. З її порадами прокидаються і засинають мільйони українців, адже лікар-дієтолог нерідко виступає на ТБ, веде власні програми, а також публікує статті про користь тих чи інших продуктів у нашому раціоні.
  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com