image

На Закарпатті троє провідних хірургів зі США проводили унікальні операції дітям та військовим

Від початку повномасштабного нападу росії на Україну велику допомогу нашій країні надають медики Пенсільванського університету США.

Про це розповів перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

Українські лікарі зіштовхнулися з великою проблемою через те, що збройні поранення мають свою специфіку і не було відповідного досвіду їх лікування.

Спочатку американці проводили постійні консультації з нашими лікарями в режимі онлайн, а потім відбулася зустріч наших та американських ликарів у Німеччині, де було проведено консультації та тренінги.

І ось зараз троє американських лікарів прибули на Закарпаття.

"Стефан Ковач - пластичний хірург, спеціаліст з реконструктивної та ортопластичної хірургії кінцівок, Ендрю Баудер - загальний хірург, спеціаліст з реконструктивної хірургії кінцівок, а також Оксана Джексон - пластична та щелепно-лицева хірургиня, спеціалістка з розщілин губи та піднебіння упродовж тижня прооперували 7 пацієнтів у двох лікувальних закладах області. Їх приїзд на Закарпаття – черговий етап плідної співпраці, переоцінити значення якої для регіону та країни просто неможливо.", - розповів Мирослав Білецький.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com