image

Організм можна очистити за один день

Рецепт комплексного очищення, так би мовити "випирання" організму - і шлунка, і печінки, і нирок, і кишківника складається з 4 етапів

Етап №1 Весь день пийте очищену або талу воду. Можна додати у воду лимонний сік і мед. Випивайте склянку чистої води перед кожним прийомом їжі.

Етап №2 Купіть в аптеці розторопшу - це рослина, яка добре прискорює обмінні процеси в організмі, очищає його і сприятливо впливає на печінку. Пийте відвар насіння розторопші 2 - 4 рази на день.

Етап №3 Досить з'їсти під час сніданку десертну ложечку лляного насіння, і Ви поліпшите роботу шлунково-кишкового тракту. Ще краще, якщо ви замочите лляне насіння напередодні ввечері. В'язка маса, після поїдання, буде м'яко обволікати слизову оболонку кишківника, що поліпшить його перистальтику.

Етап №4 Через 20 хвилин після кожного прийому їжі пийте зелений або трав'яний чай. Він нормалізує рівень цукру в крові, знімає запальні процеси в шлунку, а так само очищає печінку і нирки. Бажано, щоб вживання зеленого або трав'яного чаю увійшло у Вас в щоденну звичку, додає Країна здоров'я. 

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com