image

Організм найкраще очищувати льоном

Аби почуватися здоровим, іноді достатньо очистити кишечник. За 70 років людського життя через ньогопроходить 100 тонн їжі і 40 тисяч літрів рідини.

У кишечнику накопичується більше 15 кг калових каменів, токсичних відходів життєдіяльності, які  завдають непоправної шкоди нашому організму.

Про те, що кишечник забруднений, свідчать часті запори, порушення обміну речовин, цукровий діабет, алергії, зайвий або недостатня вага, хвороби фільтруючих органів нирок і печінки, хвороби слуху і зору, шкіри волосся нігтів, системні захворювання, починаючи від артриту і закінчуючи раком .

За допомогою клізм відбувається очищення тільки невеликої ділянки товстої кишки (40-50 см).

Промивання кишечника за допомогою апаратури досить дорого, вимагає часу і порушує мікрофлору кишечника.

Зате вживання по 1-3 десертних ложках спеціального борошна з насіння льону дозволяє протягом трьох тижнів повністю очистити товстий і тонкий кишечник від багаторічної слизу і калових каменів, паразитів. При цьому повністю зберігається мікрофлора кишечника.

Методика сприяє швидкій нормалізації ваги і спалюванню жирових відкладень.

Борошно з насіння льону виводить з організму токсичні речовини, шлаки, знижувати рівень холестерину в крові. Вона володіє широким протипаразитарною спектром дії; надає згубно дію на багато видів гельмінтів, грибки, віруси. Льон надає позитивний ефект на регуляцію ліпідного обміну.

Показання до застосування:
запальні процеси слизових оболонок верхніх дихальних шляхів; шлунково-кишкового тракту, гастрити, коліти; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; захворювання сечовивідних шляхів - пієліт, цистит, надлишкова маса тіла, порушення ліпідного обміну.
Ефективно для щоденного застосування з профілактичною метою.

Спосіб застосування:
використовується як компонент для приготування страв з протипаразитарними властивостями по 2-3 чайних ложки на одну порцію.

Очищення кишечника 1 тиждень:
1 десертна ложка борошна + 100 г сметани або кефіру
2 тиждень:
2 десертних ложки борошна +100 г сметани або кефіру
3 тиждень:
3 десертних ложки борошна +150 г сметани або кефіру.

Якщо не можете знайти готову муку з льону, то просто купіть насіння льону в аптеці і змеліть у кавомолці.
Цю суміш треба приймати замість сніданку. Товстий і тонкий кишечник очищаються від слизу і калових каменів, паразитів, при цьому повністю зберігається мікрофлора кишечника. Сметану можна замінити будь-яким кисломолочним продуктом. У період чистки обов'язково дотримуватися водного режиму: пити воду до 2 літрів на день.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com