image

Псевдосенсація про поліомієліт "роздута" цілеспрямовано, - Москаль

Жодного випадку поліомієліту на Закарпатті не виявлено. Повідомлення керівництва Мінохорониздоров’я про “спалах” цього небезпечного поліовірусу виявилися недостовірними.

— Є обґрунтовані підозри, що псевдосенсація була роздута цілеспрямовано, — вважає голова ОДА Геннадій Москаль. — Отриману з-за кордону крупну партію вакцини від поліомієліту фахівці МОЗ зберігали з порушенням температурного режиму, допустили її розмороження, після чого повторно заморозили, хоча це не передбачено інструкцією.

А далі заново заморожену вакцину вирішили швиденько використати, для чого й було організовано інформаційну атаку про “спалах поліомієліту на Закарпатті”. Щоб провести свій сумнівний експеримент, заступники міністра МОЗ телефонували в Ужгород і вимагали від головних лікарів підтвердження діагнозу “поліомієліт”, погрожуючи їм звільненням. Однак наші фахівці не піддалися на тиск, і згодом їхню правоту підтвердили результати експертиз і досліджень. Я звернувся до Генпрокурора України з проханням дати правову оцінку керівництву МОЗ, яке роздувши псевдосенсацію з поліомієлітом на Закарпатті, добряче попсувало імідж України у всій Європі. 

Довідково

Спалах поліомієліту на Закарпатті обговорюють з початку вересня. Незважаючи на результати перевірки МОЗ, яке підтвердило, що двоє закарпатців захворіло на інший вірус, схожий на поліомієліт, кампанію вакцинації не припинили, а навпаки - вирішили розпочати саме з нашої області. 

Про ситуацію, яка склалася в Україні і на Закарпатті під загрозою поширення недуги,  ми повідомляли у попередніх матеріалах. Також про ситуацію говорять у програмі "4 влада"

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com