image

Рецепт довголіття: добре їсти, багато спати і не виходити заміж

Такий рецепт довголіття від жительки Мексики Леандри Бесерри Лумбрерас, яка відзначила своє 127-річчя

Жінка давно загубила своє свідоцтво про народження, і нині його намагаються поновити. Якщо дані щодо Лумбрерас вірні, вона з'явилася на світ у 1887-му, - пише El Horizonte. Зі слів родичів, секрет довголіття Леадри полягає в тім, що вона добре їсть, багато спить, а ще в тім, що ніколи не одружувалася.

Леандра, котра, як припускається, брала активну участь у бойових діях під час мексиканської революції 1910-1917-го років, має 73 правнуків та 55 праправнуків. Вона пережила п'ятьох своїх дітей та кількох онуків. Як розповідає правнучка Леандри, старенька вже не чує та страждає на катаракти, проте полюбляє співати і розповідати цікаві історії зі свого життя – про революцію та чоловіків, яких кохала. "Вона завжди була жінкою-бійцем.

Ще зо два роки тому вона шила одяг і ткала. Вона ніколи не припиняла бути активною, ось чому, ми гадаємо, вона так довго прожила", - ділиться правнучка. У Леандри завжди були хороші зуби, вона не має проблеми з рівнем цукру, ані з тиском та полюбляє солоденьке, зокрема, шоколад.

Якщо сеньйорита Лумбрерас справді народилася в 1887-му, то вона на 12 років старша від японця Місао Окави. Він на сьогоднішній день офіційно є найстаршою людиною в світі. Ім'я Окави вписане в Книгу рекордів Гіннеса.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com