image

Режим дня після безсонної ночі

Представлені корисні рекомендації для тих, хто хоче досягти максимальної продуктивності після ночі без сну.

Оптимальний режим дня для максимальної продуктивності після безсонної ночі виглядає так:

7:00 - Прокинутися. Робіть що завгодно, тільки не засинайте. Зайві п'ять хвилин не додадуть пильності, але можуть стати причиною запізнення на роботу.

7:05 - Випити кави. Маленька чашка еспрессо добре бадьорить вранці.

7:30 - Сніданок. Не чекайте довго, перш ніж поїсти. Дослідження показують, що вживання їжі протягом години після пробудження підвищує настрій і здатність думати. Для отримання більшої енергії на сніданок краще їсти цільнозернові продукти, білок і фрукти.

8:00 - Погрітися на сонці. Яскраве сонячне світло підвищує уважність і відновлює циркадні ритми. Якщо вийти на вулицю можливості немає, посвітіть на себе смартфоном або планшетом. Блакитне світло екрана імітує яскравість сонця і змушує мозок припинити вироблення мелатоніну, гормону, який посилає мозку сигнал про потребу у сні.

9:00 - Найважливіші завдання – в першу чергу. Після безсонної ночі найбільше енергії у людини буде в перші три години неспання. Тому потрібно встигнути вирішити критично важливі справи.

10:00 - Ще раз випити кави. Кофеїн допомагає збільшити концентрацію уваги і пильність.11:00 - Скоригувати графік ділових зустрічей. З людьми краще взаємодіяти тоді, коли ви перебуваєте в хорошій формі. Якщо ви не виспалися, спілкування буде малоефективним, а ймовірність виникнення конфліктної ситуації підвищиться.

11:00 - Скоригувати графік ділових зустрічей. З людьми краще взаємодіяти тоді, коли ви перебуваєте в хорошій формі. Якщо ви не виспалися, спілкування буде малоефективним, а ймовірність виникнення конфліктної ситуації підвищиться.

12:00 - Час для легкого перекусу. Тримайтеся подалі від нездорової їжі та не їжте занадто багато. Ситний обід буде хилити в сон ще більше.

12:30 - Прогулянка. Невеликі перерви в роботі поповнюють запас енергії, покращують самоконтроль і здатність приймати рішення, підвищують креативне мислення.

13:00 - Ще раз випити кави. Через шість-вісім годин після пробудження людина, як правило, починає знову хотіти спати. Щоб підвищити пильність, ще одна маленька чашка кави не завадить. Однак після 15:00 від кави краще відмовитися. Інакше безсонною виявиться і наступна ніч.

14:00 - Подрімати. В автомобілі, конференц-залі чи під столом, у цей час корисно прилягти на 20 хвилин і відпочити. Такий короткий відпочинок відновить сили і допоможе продуктивно допрацювати.

15:00 - Час для легкого перекусу. Продукти з низьким глікемічним індексом, наприклад, пластівці з висівками, відрегулюють коливання цукру в крові та оптимізують розумові здібності і концентрацію уваги.

З 15:15 до 17:30 - Вирішувати нескладні завдання. У цей період думати про серйозні речі буде вкрай складно. Сконцентруватися на важливій задачі можна буде максимум на 10 хвилин. Тому на кінець робочого дня краще залишати більш легкі справи. Потім, по можливості, потрібно постаратися втекти з роботи трохи раніше.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com