image

У Мукачеві вирішили не пускати дітей без щеплення в школи та садочки

Влада Мукачева переконує, що діє згідно законодавства 

На Закарпатті катастрофічна ситуація із захворюванням на кір. Кір швидко поширювався через те, що багато дітей не були вакциновані. У нас навіть був смертельний випадок.

Влада хоч і закликала закарпатців до вакцинації, але часто щеплення не робилося через відсутність вакцин. На допомогу прийшла Угорщина. 

Але на початок цього року ситуація помінялася. Закарпаття повністю забезпечене вакцинами. 

Влада України усвідомлює, що ми займаємо ганебне перше місце в Європі по захворюванню на кір. Більше того, в Україні хворих на кір більше, ніж у всіх країнах Європи разом взятих. Саме тому в Україні діє Закон "Про захист населення від інфекційних хвороб", у статті 15 якого йдеться про те, що "Дітям, які не отримали профілактичних щеплень згідно з
календарем щеплень, відвідування дитячих закладів не дозволяється".

Саме цією статтею керувалася влада Мукачева, коли розпорядилася заборонити відвідування дітьми шкіл та дитячих садочків. 

У мерії Мукачева переконують, що вакцин є достатньо у некомерційному Центрі первинної медико-санітарної допомоги, тому варто всім пройти планове щеплення і принести відповідні довідки до навчальних закладів про здійснене вакцинування. Без такої довідки відвідувати навчальні та навчально-виховні заклади не можна, - повідомили в Мукачівській міськраді.  

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com