image

Як алкоголь впливає на організм і розум людини

Дослідження показують, що алкоголь є найбільш шкідливою наркотичною речовиною, обігнавши героїн та метамфетамін. В першу чергу це пов'язано з тим, що міцні напої легальні і дуже популярні, адже практично жодне свято не обходиться без алкоголю.

Виходячи з того, що більшість людей вживають спиртні напої, експерти розповіли про маловідомі факти впливу алкоголю на людину:

1. Алкоголь може служити заспокійливим, оскільки він пригнічує збудження і змушує людей відчувати себе більш млявими і сонними.

2. Через кілька хвилин після випитої чарки сповільнюється розумовий процес, дихання і серцебиття. У такому разі регулярне і швидке вживання може призвести до смерті.

3. Алкоголь є одним з кращих засобів, який збільшує вироблення дофаміну – гормону веселощів і ейфорії.

 

 

4. В той час, як ефект від випитого відчувається вже через кілька ковтків, рівень алкоголю в крові не підніматиметься протягом 40-90 хвилин.

5. Без шкоди для здоров'я печінка може переробляти 30 мл алкоголю на годину, а все, що спожите понад, потрапляє в кров та поширюється по організму.

6. У 90 відсотків людей, які регулярно і багато п'ють, діагностують стеатоз, коли в клітинах печінки накопичується жир і відбувається збій у роботі органу.

7. Вченими доведено, що у 85% осіб, які заявляють, що вживають у помірній кількості, помічають зниження розумових здібностей.

8. Вітаміни групи В є важливими для нормального функціонування організму, але алкоголь викликає їх недолік, в результаті чого можуть виникнути різноманітні патологічні стани.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com