image

Як їсти і не товстіти

5 нескладних правил, які допоможуть у боротьбі із зайвою вагою

Звичка 1

Їж, сидячи за столом. Всі ми звикли трапезувати за комп'ютером або телевізором, адже це створює ілюзію того, що ми робимо кілька справ одночасно. Можна уплітати другий пончик і перевіряти свою електронну пошту, або дивитися якийсь фільм, на який все ніяк не знаходилося час і побалувати себе доставкою піци. Всі ми заручники цього замкнутого харчового кола. Однак, коли під час їжі, ми відволікаємося на будь-які інші фактори, ми не отримуємо ні фізіологічного, ні емоційного задоволення від з'їденого і як наслідок, у нас дуже швидко знову виникає відчуття голоду. Тому геть всю техніку, адже куди приємніше зібратися за вечерею в колі друзів чи сім'ї.

Звичка 2

Влаштовуй раз на тиждень розвантажувальний день. Обери свій улюблений продукт - кефір, яблуко, кавун, огірки, гречка, рис і їж його протягом дня без докорів сумління. Розвантажувальний день корисний після рясного переїдання, а також як регулярна практика контролю ваги. За один день можна втратити до двох кілограм і очистити свій організм від шлаків, що накопичилися. Рекомендується випивати 1,5-2 літри води. Найкраще запланувати разрузка на вихідні, коли ти будеш в комфортній домашній середовищі, і ніхто не буде відволікати тебе від поїдання огірків чи яблук!

Звичка 3

Ходи в продуктовий магазин на ситий шлунок. Як часто, повертаючись увечері після роботи, по дорозі додому ми заходимо в супермаркет і там нас не зупинити! Нам чомусь дуже терміново потрібно скупити половину ковбасного відділу, захопити свіжий тортик, набрати цілий кошик напівфабрикатів. Коли ми приходимо додому і розуміємо, що ми злегка переоцінили своє почуття голоду, а нудити нас починає після того, як ми не з'їли й половини купленого, до нас приходить осяяння. Найчастіше всі ці шкідливі і абсолютно непотрібні продукти залишаються в нашому холодильнику ще пару днів, а потім все повторюється. Цю погану звичку легко викорінити, слід всього лише перекусити чимось корисним і не дуже калорійним і відправлятися за покупками!

Звичка 4

Їж з маленьких тарілок. Дуже простий і банальний спосіб, однак дуже часто ми про нього забуваємо. Коли ми їмо з великих тарілок, то всі порції нам здаються мізерно малими і виникає спокуса додати ще пару ложечок приготованого блюда. На маленьких тарілках картина виглядає зовсім інакше, і навіть невелика порція їжі буде здаватися нам значною. Тому великі тарілки залишаємо для коханого чоловіка, а для себе обираємо мініатюрні тарілочки бажано темних тонів.

Звичка 5

Не змушуй себе з'їдати все, що лежить у тарілці. Ця звичка закладена в нас з самого дитинства, адже батьки або турботливі бабусі й дідусі примушували з'їдати нас все до останньої ложки. Безумовно, такий підхід до їжі збунтувався у нас в пам'яті і в дорослому житті, ми на підсвідомому рівні намагаємося з'їсти все, що знаходиться в нашій тарілці. Потрібно пам'ятати золоте правило, що вставати з-за столу слід з легким відчуттям голоду і негайно припинити всілякі екзекуції над собою. На наступний день ти сама скажеш собі спасибі, якщо з'їси лише половину порції!

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com