image

Закарпаття за рахунок держбюджету отримало лише 5% від необхідної кількості вакцин

Сьогодні під головуванням в.о. Міністра охорони здоров’я України  Уляни Супрун відбулась відеоселекторна нарада с керівниками регіональних департаментів (управлінь) охорони здоров’я.   Обговорювались питання забезпечення лікарськими засобами та вакцинами населення України.  

В.о. директора департаменту охорони здоров’я Закарпатської ї ОДА Тетяна Міцьо зауважила, що проблеми із поставками вакцин в регіони спільні для всіх. Окремо зупинившись на медикаментозному забезпеченні пацієнтів з орфанними (рідкісними) захворюваннями.    

Щодо забезпечення вакцинами за кошти Державного бюджету, то станом на 1.08.2016 Закарпатська область цьогоріч отримала 36 760 доз імунобіологічних препаратів, що складає  5,5 відсотків від потреби регіону на 2016 рік. 

Переважна більшість вакцин в область поки не надходила.

Нагадаємо, що вчора, 8 серпня,  Уряд ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів». Прийняття цієї постанови дозволить спростити державну реєстрацію лікарських засобів, які зареєстровані компетентним органом Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, Європейського Союзу та скоротить до 10 днів термін прийняття рішення про реєстрацію лікарського засобу або про відмову в такій реєстрації. 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com