• Знімок екрана 2015-10-25 18.59.49

  Відео дня: Україні є чим пишатися

  Аграрні досягнення України об'єднали в одному відео. Країна займає перші місця з багатьох позицій виробництва й експорту у Європі й світі. 

 • IMAG3703

  Жінок-підприємців зі Словаччини та Закарпаття навчали генерувати бізнес-ідеї

    На Закарпатті відбувся спільний українсько-словацький семінар Проекту HUSKROUA/1101/221 «Інструменти розвитку можливостей для самореалізації жінок у бізнесі». Він став своєрідною відповіддю після подібного семінару-тренінгу, який відбувся  у червні в словацькому Лесне. Оскільки проект вже на завершальній стадії, учасникам представили результати досліджень, спільних напрацювань, а також провели тренінг з генерування бізнес-ідей.

 • 1

  Закарпатці стали споживати менше газу

  Серед факторів, які вплинули на різке зменшення обсягів споживання - підняття ціни на природний газ у декілька разів, і як наслідок, бажання споживачів зекономити кошти. 

 • 1

  Кожен другий витрачає свою зарплату ще до наступної (ДОСЛІДЖЕННЯ)

  Протягом минулих півроку матеріальне становище офісних співробітників помітно погіршилося. Тепер кожен другий щомісячно витрачає свою зарплату раніше, ніж отримує наступну. Ще шість місяців назад фінансові складнощі регулярно відчували тільки третина «білих комірців». 

Скільки коштує квартира в Ужгороді

Скільки коштує квартира в Ужгороді

Найбільшим попитом в Ужгороді користується житло у центральній частині міста та біля проспекту Свободи. Нерухомість купують не тільки для покращення своїх житлових умов, але й для подальшої здачі його в оренду. Головними критеріями вибору квартири є ціна та місцерозташування будинку: найчастіше купують бюджетні одно- та двокімнатні квартири.
Закарпатські роботодавці - одні з найактивніших

Закарпатські роботодавці - одні з найактивніших

Порівняно з попереднім кварталом найменше нових вакансій з’явилось у Волинській, Одеській і Дніпропетровській областях. Найактивнішими роботодавці були в Закарпатській, Івано-Франківській, Чернігівській, Кіровоградській і Тернопільській областях. А от пошукачі були найбільш активними в Чернігівській, Житомирській, Івано-Франківській, Закарпатській та Запорізькій областях. Саме тут розмістили найбільше нових резюме порівняно із попереднім кварталом. Найменше нових резюме було у Волинській, Дніпропетровській, Вінницькій областях, Києві та області.
Що буде з нашими зарплатами (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Що буде з нашими зарплатами (ДОСЛІДЖЕННЯ)

Найближчим часом зарплатна політика в більшості компаній не зміниться. Більше третини опитаних (35%) зазначили, що планують зберегти зарплати співробітникам на колишньому рівні в гривні. Майже чверть експертів прогнозують невелике збільшення зарплат. Більшість компаній, які можуть дозволити собі такий крок, працюють в сфері IT, агросекторі, гуртовій торгівлі та сфері послуг для бізнесу. 
При зменшеній зарплаті - роботи стільки ж (ДОСЛІДЖЕННЯ)

При зменшеній зарплаті - роботи стільки ж (ДОСЛІДЖЕННЯ)

З урахуванням інфляції реальний дохід українців знизився. Кожному п’ятому зрізали оклад. Понад чверті до ставки додали в середньому 10-20%. Але тільки одному із десяти проіндексували зарплату з прив’язкою до курсу долара.
Про які новації варто знати закарпатським водіям

Про які новації варто знати закарпатським водіям

14 липня цього року Верховна Рада ухвалила Закон про вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Закон вже був підписаний Президентом, офіційно опублікований та частково набув чинності (окремі його положення будуть введені в дію одночасно з набуттям чинності Законом про Національну поліцію, а саме – 7 листопада). Які ж новації очікують водіїв? 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com