• 1417949629_building_article_image620x375

  Генпрокуратура не змогла оскаржити приватизацію Закарпаттяобленерго

  Господарський суд Києва залишив без розгляду позов Генерального прокурора про визнання недійсним продажу 50% ПАТ "Закарпаттяобленерго". Про це свідчить ухвала Госпсуду м.Києва, пишуть "Наші гроші".

 • 1

  Що треба знати про управління будинком

    Після ухвалення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який передбачає нову фазу реформування житлово-комунальної сфери, у багатьох виникають питання – кому віддати в управління свою багатоповерхівку і де знайти для цього спеціаліста, який може стати діловим партнером, надійним помічником та захисником у боротьбі з нелегкими побутовими буднями.

 • 1

  На Закарпатті висіяли у 5 разів менше гречки, ніж минулоріч

    Якщо проаналізувати хід посівної у Закарпатській області, то варто звернути увагу на перший позитивний показник – посівну площу, що залишилася на рівні 2014 року та становить 189.8 тисяч га.

 • 1

  Жінки-підприємці із Закарпаття і Словаччини обмінювалися бізнес-ідеями

    Під час воркшопу-тренінгу, який тривав у словацькому селі Лесне з 24 по 26 червня обговорювали проблеми жіночого підприємництва, а також представляли успішні бізнес-ідеї, які вже реалізували жінки. Воркшоп тривав у рамках проекту Програми ЄІСП ЄС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна «Інструменти розвитку можливостей для самореалізації жінок у бізнесі».

15 закарпаток у Словаччині навчаються вести бізнес

15 закарпаток у Словаччині навчаються вести бізнес

  У Словацькому селі Лесне 24-26 червня триває воркшоп-тренінг у рамках проекту Програми ЄІСП ЄС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна «Інструменти розвитку можливостей для самореалізації жінок у бізнесі». У воркшопі беруть участь жінки-підприємці із Закарпаття й Словаччини, а також представники центрів зайнятості з двох країн. 
Яким є молодий спеціаліст, який шукає роботу

Яким є молодий спеціаліст, який шукає роботу

Роботодавці неохоче приймають фахівців без досвіду роботи. Чи не єдиним шансом отримати першу роботу є стажувальні та навчальні програми, однак у складних економічних умовах компанії оптимізують витрати та скорочують бюджети на такі заходи для молодих спеціалістів. 
У регіонах найбільше потребують ІТ-спеціалістів

У регіонах найбільше потребують ІТ-спеціалістів

Ринок праці України демонстрував стабільність. Роботодавці розмістили на 4% більше вакансій, ніж минулого місяця, а пошукачі — на 5% більше нових резюме. В актуальній соціально-економічній ситуації таку динаміку загалом можна назвати позитивною. Відсутність зниження кількості вакансій та різкого приросту нових резюме свідчить про відносну стабільність на ринку праці України.
Що закарпатцям потрібно знати про ОСББ

Що закарпатцям потрібно знати про ОСББ

У житловому секторі назріває серйозна реформа. Її початок ознаменувало прийняття у першому читанні законопроекту №1565 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Його основна мета - законодавчо визначити механізм прийняття спільних рішень співвласниками багатоквартирних будинків і надати їм можливість ефективно управляти спільним майном. В Ужгороді сьогодні із понад тисячі багатоквартирних будинків, майже 900 – обслуговують ЖРЕРи, у 118-ти – створено ОСББ. Чим корисні такі об'єднання і для чого потрібен новий Закон,  - пояснює заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона БАБАК.
Яких працівників шукають банки

Яких працівників шукають банки

Вже сьогодні на одну вакансію претендує 4-5 претендентів. Пошук роботи ускладнюється тим, що до фахівців банківської справи висуваються досить серйозні вимоги. Серед них вища освіта в сфері економіки або фінансів, досвід роботи 1-3 роки, впевнене знання іноземних мов, законодавства та положень НБУ, а також спеціальних комп'ютерних програм.
Мегабренд №9: «Закарпатські мінеральні води».

Мегабренд №9: «Закарпатські мінеральні води».

Як ми повідомляли, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття.На цю пропозицію його надихнула стаття відомого вченого, письменника та бізнесмена Володимира Співаковського, який ґрунтовно описав, як мегабренди створюють певний імідж і приносять великі прибутки.Ми вже презентували сім запропонованих Володимиром Мерциним мегабрендів. Цього разу презентуємо мегабренд №9: «Закарпатські мінеральні води».
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com