• energy2

  Партнери Ковача виграють мільйонні тендери на Львівщині

  ПАТ «Львівобленерго» за результатами тендерів уклало угоди з Львівським управлінням ПАТ «Електро» на роботи з технічного переоснащення ліній і підстанції загальною вартістю 30 млн грн. Про це повідомляють «Наші Гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

 • 221

  Мегабренд Закарпаття №5: "Закарпатське мистецтво"

  Як ми повідомляли, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття.На цю пропозицію його надихнула стаття відомого вченого, письменника та бізнесмена Володимира Співаковського, який ґрунтовно описав, як мегабренди створюють певний імідж і приносять великі прибутки.

 • tourism-11

  Закарпатський мегабренд №4: «Туризм. Рекреація»

  Як ми повідомляли, голова Благодійного фонду імені Роберта Коха, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття. 

 • 10023193

  Переважна більшість керівників – чоловіки 30-40 років

  Сфера топ-менеджменту – одна із сфер, де прослідковується найбільша конкуренція за робоче місце. 

Кожного десятого просять чекати з зарплатою

Кожного десятого просять чекати з зарплатою

З постійними затримками виплат зіштовхуються 12% офісних працівників. Кожного десятого просять зачекати час від часу. Ще 16% пощастило трохи більше. За останні півроку зарплату їм затримували вкрай рідко.
Мегабренд Закарпаття №2: Логістика (Хаб)

Мегабренд Закарпаття №2: Логістика (Хаб)

Ми повідомляли про те, що директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття. 
Експерти прогнозують стабілізацію цін на продукти

Експерти прогнозують стабілізацію цін на продукти

Зростання цін на продовольство в Україні зупиниться, і відбудеться їх тимчасова стабілізація, спрогнозувала керівник відділу функціонування аграрних ринків Аграрного союзу України Любов Панкратова.
10 мегабрендів Закарпаття

10 мегабрендів Закарпаття

Колишній військовий лікар з Мукачева, голова Благодійного фонду імені Роберта Коха, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття. 
Ковач-молодший знову виграв тендер "Закарпаттяобленерго"

Ковач-молодший знову виграв тендер "Закарпаттяобленерго"

ПАТ «Закарпаттяобленерго» за результатами тендеру уклало чергову угоду з Закарпатським управлінням ПАТ «Електро» на реконструкцію підстанції за 15,12 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на «Вісник державних закупівель».
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com