• 5

  Три помилки, які ви робите при пошуку роботи

  У цій  статті - рекомендації, як уникнути найпоширеніших помилок, а також підвищити свої шанси при пошуку роботи. 

 • 1374668001_7

  5 порад для тих, хто шукає роботу

  Якщо ви вже кілька місяців шукаєте нову роботу і все без результатів, то ви, мабуть, робите щось не так. За допомогою спеціалістів з "HR-кав'ярні", кореспондент ProZak записав п'ять корисних порад для тих, хто шукає роботу. Нагадуємо, що вчора ми публікували 5 порад для тих, хто шукає працівника. 

 • 1

  5 порад для тих, хто шукає працівника

  25 квітня в Ужгородському прес-клубі відбулася зустріч Львівського клубу менеджерів із персоналу “HR-кав'ярня”, на якій розповідали про  ефективне управління персоналом. Кореспондент ProZak теж відвідав цей захід, та записав кілька корисних порад для тих, хто шукає працівників.

 • 1

  6 умов для якісної роботи працівників

  25 квітня в Ужгородському прес-клубі відбулася зустріч Львівського клубу менеджерів із персоналу “HR-кав'ярня”, на якій розповідали про ефективне управління персоналом. Кореспондент ProZak теж відвідав цей захід, та записав кілька корисних порад з того, які умови необхідно створити у компанії, щоб працівник показував найкращі результати.

Як закарпатцям ефективно зберегти енергію і тепло

Як закарпатцям ефективно зберегти енергію і тепло

  За участю представників з Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей 23 квітня у Львові відбувся медіа-день, організований представниками Проекту Європейського Союзу, Програми Розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” та місцевої влади. Протягом дня тривали обговорення практики енергозбереження, енергоефективності у містах та селах областей. Ми записали кілька корисних методик, якими користувалися координатори та учасники проекту:
Мегабренд Закарпаття №6: «Вина Закарпаття»

Мегабренд Закарпаття №6: «Вина Закарпаття»

Як ми повідомляли, голова Благодійного фонду імені Роберта Коха, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття. 
Коломойський не зміг скасувати приватизацію Закарпаттяобленерго

Коломойський не зміг скасувати приватизацію Закарпаттяобленерго

Господарський суд Києва відхилив позов компанії Бізнес-Інвест, яка входить до групи Приват бізнесменів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, про визнання незаконної приватизації в 2012 році 50% енергопостачальної компанії Закарпаттяобленерго, переможцем якої стала компанія Енергетична Україна ТВ (Київ), підконтрольна російському підприємцю Олександру Бабакову (група VS Energy). Про це йдеться в рішенні суду від 10 квітня, оприлюдненому в єдиному судовому реєстрі, повідомляє Bin.ua.
Чеські авіалінії відкривають маршрут Кошице-Київ

Чеські авіалінії відкривають маршрут Кошице-Київ

Сьогодні в рамках «Словацько-українського форуму» в словацькому місті Кошице представники авіакомпанії «Чеські авіалінії» (Chech Airlines) презентували відкриття нового авіа-маршруту Кошице (Словаччина) – Київ (Україна).
Партнери Ковача виграють мільйонні тендери на Львівщині

Партнери Ковача виграють мільйонні тендери на Львівщині

ПАТ «Львівобленерго» за результатами тендерів уклало угоди з Львівським управлінням ПАТ «Електро» на роботи з технічного переоснащення ліній і підстанції загальною вартістю 30 млн грн. Про це повідомляють «Наші Гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com