• food-products-600

  Експерти прогнозують стабілізацію цін на продукти

  Зростання цін на продовольство в Україні зупиниться, і відбудеться їх тимчасова стабілізація, спрогнозувала керівник відділу функціонування аграрних ринків Аграрного союзу України Любов Панкратова.

 • 7beb07f48d_138475

  10 мегабрендів Закарпаття

  Колишній військовий лікар з Мукачева, голова Благодійного фонду імені Роберта Коха, директор видавничих проектів "Закарпаття. Хто є хто" та "Закарпаття автентичне", член Спілки журналістів України Володимир Мерцин запропонував створити 10 мегабрендів Закарпаття. 

 • elpod

  Ковач-молодший знову виграв тендер "Закарпаттяобленерго"

  ПАТ «Закарпаттяобленерго» за результатами тендеру уклало чергову угоду з Закарпатським управлінням ПАТ «Електро» на реконструкцію підстанції за 15,12 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на «Вісник державних закупівель».

 • 1320670523_po-prazdnikam-torgovye-lotki

  Ужгородська влада заборонила пересувну торгівлю

  Сьогодні виконком Ужгородської міської ради таки заборонив пересувну торгівлю в Ужгороді.

Як розрахувати субсидію і не помилитися

Як розрахувати субсидію і не помилитися

З 1 квітня в Україні починають діяти нові тарифи на комунальні послуги для населення. Попри збільшення вартості електроенергії й газу в кілька разів, держава заспокоює громадян субсидіями. Хоча оформлення субсидій можливе лише з травня, радимо не втрачати часу і вже сьогодні вирахувати варість своїх компослуг, аби потім не прорахуватися.  
Тендер "Закарпаттяобленерго" на користь сина екс-директора

Тендер "Закарпаттяобленерго" на користь сина екс-директора

ПАТ «Закарпаттяобленерго» за результатами тендеру уклало низку угод на будівництво та реконструкцію ліній електропередач загалом на 53,14 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на «Вісник державних закупівель».
Чому в Закарпатті зникають маршрутки

Чому в Закарпатті зникають маршрутки

"Ситуація  не лише на Закарпатті, а й в Україні вцілому,   набула катастрофічного характеру, потребує негайного вирішення як на місцевому так і  на загальнодержавному рівні. На сьогоднішній день існує реальна загроза знищення транспортної галузі в цілому", пише у своїй заяві, переданій нашому виданню, “Асоціація  автомобільних перевізників Закарпатської області»
"Самопоміч" виправдовується перед "пересічниками"

"Самопоміч" виправдовується перед "пересічниками"

Як ми повідомляли вчора, під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України не прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту. Зокрема, законопроект заблокували представники фракції “Самопоміч” Андрій Журжій та Тетяна Острікова.
Закарпатським пересічникам не продовжили термін

Закарпатським пересічникам не продовжили термін

18 березня під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України не прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com