• Тендер "Закарпаттяобленерго" на користь сина екс-директора

  ПАТ «Закарпаттяобленерго» за результатами тендеру уклало низку угод на будівництво та реконструкцію ліній електропередач загалом на 53,14 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" із посиланням на «Вісник державних закупівель».

 • 112

  Ще два банки в Україні ліквідовують

  VAB Банку та «Міського комерційного банку» скоро не буде.

 • Чому в Закарпатті зникають маршрутки

  "Ситуація  не лише на Закарпатті, а й в Україні вцілому,   набула катастрофічного характеру, потребує негайного вирішення як на місцевому так і  на загальнодержавному рівні. На сьогоднішній день існує реальна загроза знищення транспортної галузі в цілому", пише у своїй заяві, переданій нашому виданню, “Асоціація  автомобільних перевізників Закарпатської області»

 • "Самопоміч" виправдовується перед "пересічниками"

  Як ми повідомляли вчора, під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України не прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту. Зокрема, законопроект заблокували представники фракції “Самопоміч” Андрій Журжій та Тетяна Острікова.

Закарпатським пересічникам не продовжили термін

Закарпатським пересічникам не продовжили термін

18 березня під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України не прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту.
Закарпаття у січні реалізувало продукції на мільярд

Закарпаття у січні реалізувало продукції на мільярд

Як повідомили нашому виданню в головному управлінні статистики в Закарпатській області, обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) без ПДВ та акцизу за січень 2015 року склав 932,9 млн.грн. 
Дефолту поки що не буде, - Пасхавер

Дефолту поки що не буде, - Пасхавер

Довіра - один із основних факторів для всієї економіки. Тому коли порушується довіра - це дуже тривожний сигнал для влади й економіки, вважає заслужений економіст України, Президент центру економічного розвитку та член-кореспондент Академії технологічних наук України.  
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com