• stabilizaciya_cen_na_zerno_v_Sibiri

  Ціни на посівні зростуть майже в 2 рази

  Експерти прогнозують зростання цін не тільки на імпортне насіння, а й на вітчизняне. У 2015 році ціни на українське насіння можуть вирости на 40%, а на імпортне - не менше, ніж на 50%.

 • В Закарпатті ажіотаж в супермаркетах

  Різке падіння національної валюти викликало великий ажіотаж у населення. Люди стоять в чергах біля банків, намагаючись зняти депозитні вклади. У супермаркетах Ужгорода величезні черги біля кас. Скуповується все, що не псується. Головним чином купують цукор, сіль та крупи. У такий спосіб люди намагаються «вкласти» свої гроші в товар, який через інфляцію має тенденцію до дорожчання.

 • Їздіть поки на зимових шинах

  З потеплінням багато водіїв почали "перевзувати" свої автівки на літню резину. Однак цього ще не варто робити.

 • Європейські посвідчення -- за європейськими правилами

  Водійські посвідчення європейського зразка в Україні почнуть видавати з 2018 року і європейці вимагають свої правила їх отримання.

Буланов: 28 млн. -- мізерні гроші від приватизації

Буланов: 28 млн. -- мізерні гроші від приватизації

Депутат Ужгородської міської ради, ударівець Ростислав Буланов прокоментував рішення «Про включення об`єктів до програми приватизації», яке було винесене на розгляд вчорашньої сесії міськради. 
Агростраховий пул хочуть створити в Україні

Агростраховий пул хочуть створити в Україні

Проблема українських аграріїв - у непрозорому ринку агрострахування, вважає керівник Проекту Міжнародної фінансової корпорації (IFC, Група Світового банку) «Розвиток агрострахування в Україні», доктор сільськогосподарських наук Гарі Роше. 
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com