• Чому в Закарпатті зникають маршрутки

  "Ситуація  не лише на Закарпатті, а й в Україні вцілому,   набула катастрофічного характеру, потребує негайного вирішення як на місцевому так і  на загальнодержавному рівні. На сьогоднішній день існує реальна загроза знищення транспортної галузі в цілому", пише у своїй заяві, переданій нашому виданню, “Асоціація  автомобільних перевізників Закарпатської області»

 • "Самопоміч" виправдовується перед "пересічниками"

  Як ми повідомляли вчора, під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України не прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту. Зокрема, законопроект заблокували представники фракції “Самопоміч” Андрій Журжій та Тетяна Острікова.

 • Закарпатським пересічникам не продовжили термін

  18 березня під час засідання Комітету з питань податкової та митної політики депутати Верховної ради України не прийняття рішення щодо законопроекту №1393 Про збільшення строків транзитних перевезень для автомобільного транспорту.

 • Закарпатський "Єврокар" цього року збере 2 тис. автівок

  Цього року на заводі "Єврокар", якй знаходиться в селі Соломоново Ужгородського району", буде зібрано близько двох тисяч автомобілів.

МТСБУ застерігає щодо фальшивих страховок

МТСБУ застерігає щодо фальшивих страховок

Моторно-транспортне страхове бюро України (МТСБУ) заявляє про те, що останнім часом на ринку обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ) збільшилась кількість виявлених фальшивих бланків полісів.
 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com