image

В Закарпатті «Єврокар» розпочав виробництво нової моделі ŠKODA Fabia

Щойно на заводі «Єврокар» було запущено лінію по виробництву по виробництву нової моделі автомобіля Skoda Fabia.

Офіційну церемонію запуску виробництва відвідав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Руслан Корж.

Як повідомив нашому виданню генеральний директор ЗАО «Еврокар» Ігор Царенко, за рік на «Єврокарі» планують випустити 2258 автомобілів марки Skoda Fabia. Але якщо буде попит, то кількість може бути збільшена.

Нова ŠKODA Fabia третього покоління оснащується інноваційними системами для підвищення безпеки і комфорту, а також інформаційно-розважальними системами, традиційно доступними лише для автомобілів більш високого класу. Разом з цим, завдяки вдосконаленим двигунам і поліпшеній аеродинаміці нова Fabia стане найекономічнішою версією усіх поколінь цієї моделі.

SKODA Fabia - один з найбезпечніших автомобілів у своєму класі. За результатами тестів Euro NCAP цей автомобіль отримав максимальну оцінку п'ять зірок за високий рівень пасивної безпеки, захист пасажирів і пішоходів, а також за допоміжні системи безпеки.

Нова версія популярного автомобіля також є лідером у своєму сегменті за показниками місткості. Об'єм багажника хетчбека складає 330 л. (1150 л. із складеними задніми сидіннями), що на 15 літрів більше попередниці і значно більше, ніж у моделей конкурентів.

Для довідки:

ПрАТ «Єврокар» входить до складу Групи компаній Атолл Холдінг й розташовано в Ужгородському районі Закарпатскої області. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001, а технічний пуск заводу «Єврокар» відбувся в грудні 2001 року.  Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США.

Потужності повномасштабного виробництва розраховані на випуск 50 тисяч автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх до 100 тисяч одиниць на рік.

На поточний момент завод «Єврокар» випускає майже весь модельний ряд автомобілів марки SKODA. В квітні 2013 року завод розпочав виробництво нової моделі SKODA Rapid, а в березні 2014 розпочато виробництво  SKODA Spaceback.

 

Фото Федір Попадюк для ProZak.info 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com