image

Комітет парламенту відмовив Москалю у вирішенні проблем "пересічників"

Профільний комітет Верховної Ради надіслав відповідь голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю щодо вирішення проблем з "пересічниками"

Як ми повідомляли, Закарпатська ОДА направила в Кабмін звернення з проханням сприяти "пересічникам". Голова ОДА Геннадій Москаль також направив законопроект про спрощення процедури для "пересічників" із збільшенням терміну перебування на території України автомобілів із іноземною реєстрацією. 

Щоправда, подібний законопроект направив і закарпатський нардеп Віктор Балога, за що Геннадій Москаль звинуватив його у плагіаті.

Читайте: Чому всі закарпатські чиновники намагаються допомогти "пересічникам"

Однак тривалий час законопроект із Балоги та ідентичний Москаля лежали без руху.

"Пересічників" це дуже сердило і вони кілька разів вдавалися до блокування держкордону, щоб хоч якось вплинути на владу.

Прикордонники пішли на зустріч "пересічникам" і відкрили для них окрему смугу на кордоні. Але все це не вирішувало проблему.

І ось сьогодні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що отримав відповідь від профільного комітету Верховної Ради щодо "пересічників" і, на жаль, ця відповідь негативна.

"Комітет з питань податкової та митної політики Верховної Ради України надіслав відповідь Геннадію Москалю щодо запропонованих ним змін до Митного кодексу України, які могли б вирішити актуальне для прикордонних областей питання так званої «пересічки». Пропозиції були напрацьовані спільно з активістами, які тривалий час намагаються вирішити проблему перетину кордону кожні 5 або 10 днів громадянами України, що користуються автомобілями з іноземною реєстрацією. Надаємо відповідь Комітету нижче.

– ОДА робила все можливе, щоб врегулювати питання «пересічки» не тільки на Закарпатті, але й по всій Україні, – коментує відповідь парламентського Комітету Г.Москаль. –  Але, на жаль, не отримала розуміння цієї проблеми у Верховній Раді Україні", - йдеться на сайті Геннадія Москаля.  

Геннадій Москаль тільки поставив перед фактом, що є негативна відповідь і не прокоментував, які дії влада області робитиме надалі, щоб звернути увагу на проблеми "пересічників" у Києві.

Не виключено, що самі "пересічники" можуть вдатися до нових блокувань кордону або інших акцій протесту.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com