image

На Закарпатті почали виготовляти нову Skoda SuperbB8

У середу, 22 липня, на заводі «Єврокар», відбулася презентація виробництва нової моделі Skoda SuperbB8.

Офіційну церемонію презентації автомобіля розпочав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Він розповів про започаткування цього проекту у 2001 році. Перша машина Skoda вийшла у грудні того ж року. Голова ОДА також зазначив, що з 2005 року на Закарпатті немає жодного інвестиційного проекту. Тож “губернатор” повідомив, що на наступному тижні планує запросити всіх інвесторів на відкриту розмову та з’ясувати причини такого гальмування розвитку: чи це був поганий менеджмент з боку держави, чи це економічні проблеми, чи недосконалість законодавства.

Людина, яка знає про новий автомобіль все – генеральний директор компанії «Єврокар» Ігор Царенко. Нова Skoda Superb B8 – це новий етап у Skoda, зазначає він. Цей автомобіль має великі розміри, тому і виглядає досить агресивно. Порівнюючи з попередніми випусками, то автомобіль Skoda Superb на 28 мм. довший, на 47 мм. ширший , на 6 мм. вищий. Двигун став на 30% економніший та на 20% потужніший. Це все завдяки новітнім технологіям. В Україні запускатимуться моделі бізнес та економ класу.

Член Наглядової ради ПрАТ «Єврокар» Володимир Панов спеціально для журналістів наголосив на тому, що Інвестор побудував 4 потужні заводи, забезпечив їх новітніми технологіями, навчив персонал, який може створити такі неперевершені автомобілі. А підприємство і так працює лише на 1% від можливостей. Коли ми будемо випускати по 100 000 автомобілів (за рік), тоді можна буде стверджувати, що правляча верхівка створила нормальні умови для виробництва, - зазначив Володимир Панов.

Руслан Іллічов – Генеральний директор Федерації роботодавців України повідомив, що за рік втрачено близько мільйона робочих місць і ця цифра є дуже серйозною. «Сьогодні ми не просто запускаємо виробництво нової всесвітньо відомої марки автомобіля, а й створюємо нові робочі міста, забезпечуємо людям гідну роботу. За останній місяць в Україні відкрилося лише два нових виробництва: одне у місті Лисичанськ, інше – тут, на Закарпатті. Це дуже символічно, як на мій погляд». Руслан Іллічов вручив дві нагороди від імені Федерації за збереження робочих міст Ігорю Царенку та Володимиру Панову.

Голова Наглядової Ради ПрАТ «Єврокар» Олег Боярин розповів, що підприємство протягом 14 років інвестують та розвивають, тому можливості в компанії колосальні, але потрібна підтримка ще й зі сторони держави. І дуже важливо, щоб правління переходило від слів до конкретних справ.«Я покладаю велику надію на Геннадія Геннадійовича і на те, що його почують в управлінні в Києві, і щоб нарешті почалися зміни» , - зазначив Олег Боярин.
Після презентації поважні гості проїхалися на новенькому автомобілі бізнес-класу.

 

Людмила Бескид, студентка відділення журналістики УжНУ, 

фото автора

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com