image

На авторинках Закарпаття скоро продаватимуть автомобілі-потопельники

Як дізнатися, чи вам не продають автомобіль, який був під водою

Після потужних злив навіть в Україні багато сотень автомобілів опинилися під водою. Звичайно, що власники поспішать позбутися їх. Багато з них продаватимуть не на ринках, де сталося підтоплення, а десь подалі, щоб ніхто не впізнав. Найбільш зручно - в крайній області. Тобто, Закарпатті. Хоча тут додасться і своїх автомобілів-потопельників, яких кілька десятків постраждало під час стихії у Рахові.

Rahiv-zliva-1-624x832_article_image620x375

На фото: Рахівські автомобілі-потопельники.

Власники автомобілів-потопельників перед продажем не будуть перебирати моторну частину автівки. Все що можуть зробити, то провести просушку потужними тепловими вентиляторами. Тим не менше, автомобілі-потопельники з часом нагадують про себе тим, що виникають проблеми в гальмівній системі, рульовій та паливній системах, починається інтенсивна корозія.

Автомобіль-потопельник, якщо він був більш менш новим, без особливих проблем може проїздити до року, але згодом однозначно виникнуть проблеми з управлінням.

Після того, як сотні автомобілів опинилися під водою, вони дістануться на авторинки Закарпаття вже дуже скоро.

Що потрібно знати, щоб вам не продали автомобіль-потопельник

У першу чергу зверніть увагу на ціну автомобіля. Зазвичай, власники таких автомобілів дуже щедрі і намагаються позбутися своїх автомобілів. які були під водою, чим скоріше і за значно занижену ціну.

По-друге на що потрібно звернути увагу, так це на запах. Вода проникає в прошивку автівки та крісла і після того, там починають певні процеси загнивання, від чого йде неприємний запах. Власники таких автомобілів перед продажем намагаються "прикрити" цей запах надзвичайно сильними дезодорантами та парфумами. 

По-третє, зверніть увагу на іржу в тих місцях, де її не повинно бути. Тобто, в салоні автомобіля. Не соромтеся знімати якісь гумові заглушки чи пластикові накладки. Саме там ви зможете виявити іржу, хоча в таких місцях її не повинно бути, якщо машина не була змочена. 

Зверніть також увагу на фари та прибори і табло. Навіть після теплової обсушки час від часу з внутрішнього боку фар та приборів з'являється конденсат, а саме скло фар та приборів замутнене. 

Ну і нарешті, варто звернути увагу на технічні проблеми. Автомобілі-потопельники зазвичай важко заводяться, у них гуде генератор, вибиває "глюки" на приборах, є порушення в роботі кондиціонера та інші неполадки.

Одним словом, будьте уважними, щоб не потрапити на гачок шахраїв.

Всеволод Рущак для Prozak.info 

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Редактор сайту - Костянтин Шевченко

    Тел.: +38 095 308 8778

    Ужгород, вул. Белінського, 24

    mail.prozak@gmail.com