image

Ніссан представив оновлений електромобіль Leaf

Японський автовиробник Nissan представив оновлену модель електромобіля Leaf. Модель відрізняється від попереднього покоління як зовнішнім виглядом, так і «начинкою», повідомляє Engadget.

Nissan Leaf - популярний електромобіль, серійно випускається з 2010 року. Leaf став одним з перших, що масово випускаються і є доступним в багатьох країнах. Станом на грудень 2016 року було продано 250 тисяч електромобілів. Ця модель перша з електромобілів перемогла в конкурсі Європейський автомобіль року (2011 рік). Найближчі конкуренти Leaf у його класі - Tesla Model 3 і Chevrolet Bolt.

Новий Nissan Leaf модельного ряду 2018 року отримав повністю новий дизайн і батарею. Тепер електромобіль на одній зарядці батареї може проїхати до 240 кілометрів (попередні моделі в залежності від модифікацій проїжджали від 130 до 170 кілометрів). Під капотом у Leaf 110-кіловатний синхронний електродвигун, в той час як старі моделі оснащувалися 80-кіловатним мотором.

Nissan-Leaf-2018-range-new-electric-car-850449

Електромобіль отримав функцію ProPilot - машина може самостійно паркуватися і їхати під управлінням комп'ютера в деяких простих ситуаціях.

Крім того, інженери Nissan вперше представили систему e-Pedal, завдяки якій водій може керувати автомобілем тільки за допомогою педалі акселератора - при натисканні машина буде прискорюватися, при послабленні натискання сповільниться, а якщо ногу прибрати з педалі зовсім, то Leaf повністю зупиниться, причому автомобіль не вимагає натиснення на педаль гальма навіть при зупинці на схилі. При цьому представники Nissan відзначили, що при необхідності екстреного гальмування штатна педаль гальм як і раніше доступна водієві в будь-який час.

У США електромобіль буде продаватися за ціною від 30 тисяч доларів, однак покупці можуть претендувати на пільги, які дозволять заощадити близько семи тисяч доларів.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com