image

Огляд шин: Nokian Hakka Green 3

 

Літня шина Nokian Hakka Green 3, призначена для примхливої ​​погоди, вміло поєднує безпеку на вологому асфальті з легким коченням. Покришки гарантують збалансоване керування, при цьому економічно витрачаючи паливо. Різні типорозміри Nokian Hakka Green 3 ви можете придбати на сайті «Шини та Диски» з доставкою по Києву, Харкову та іншим містам України.

Особливості автошини

Технологічною базою для «зеленої Хаккі» третього покоління є концепція Green Sense, що скорочує гальмівний шлях і легко запобігає втраті зчеплення на нерівних поверхнях.

Гума преміум-класу від Nokian Tyres забезпечує безпеку та комфортніше водіння. Стабільне та точне керування можливе як на сухому, так і на мокрому асфальті.

Автошини сконструйовані таким чином, що вода прямує назовні до плечової зони, а також глибоких кільцевих канавок. Кут нахилу канавок не впливає на комфорт управління та схильність до повної або часткової втрати зчеплення, оскільки рідина не накопичується перед покришкою.

Виріб відрізняється екологічно чистим складом із 100% природного каучуку.

Гума витримує високі температури в літні місяці, чим пояснюється повільніше зношування.

Переваги та недоліки Hakka Green 3

Ці автошини цінують за наступні плюси:

 • безпека;
 • здатність витримувати високі навантаження;
 • рівномірний розподіл тиску по всій поверхні шини;
 • екологічний склад;
 • низька витрата пального;
 • знижений опір коченню;
 • чудове зчеплення з мокрою дорогою;
 • відмінна зносостійкість (стійкість до пошкоджень камери).

Коли йдеться про безпеку в літній період, найбільше значення мають зчеплення з мокрою дорогою та стійкість до аквапланування. Щодо комфорту, плюсом є низький рівень шуму. Всі ці властивості притаманні автошинам Hakka Green 3.

Мінус даних покришок – середні ходові якості на високих швидкостях та при інтенсивних навантаженнях. Незважаючи на цей мінус, виріб відповідає усім вимогам безпеки.

Відмінні характеристики протектора

Для Нокіана Хакка Грін 3 характерний стильний асиметричний малюнок. Протектор шин відносно плоский, з невеликою кількістю канавок та порізів. Канали відрізняються рівністю і гладкістю. Завдяки цьому колеса автомобіля краще стикаються із землею, а також знижується робочий тиск.

Блоки протектора зовнішньої плечової зони міцно з'єднані між собою. Загалом малюнок нескладний, тому що автошинам не доводиться мати справу із засніженими та зледенілими дорогами та сильними морозами. Асиметричний малюнок найкраще пристосований до погодних умов, що змінюються, у весняні та літні місяці.

Канавки відводять воду під час руху на високих швидкостях у дощову погоду. Покришки стійкі до втрати зчеплення протягом усього періоду експлуатації.

Крім того, дані автошини виготовляють із інноваційної гумової суміші, що покращує технічні можливості коліс.

Чому варто придбати модель?

Nokian – виробник шин середнього цінового сегмента. Компанія задовольняє потреби власників недорогих марок автомобілів, які не їздять за екстремальних умов. Безпека та турбота про довкілля протягом усього терміну експлуатації камери є пріоритетами фінської компанії.

Покупці також цінують продукцію цього виробника за прийнятну ціну, зручність водіння, стійкість до пошкоджень та механічних впливів.

Купити літні шини Nokian Hakka Green 3 ви можете в інтернет-магазині «Шини та Диски» з доставкою по Києву, Харкову та іншим містам України.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Тел.: +38 095 308 8778

  mail.prozak@gmail.com