image

Від сьогодні "євробляхерам" загрожують нові штрафи

Від сьогодні набули чинності Закони, що змінюють норми ввезення транспортних засобів на іноземній реєстрації.

Отже, за якими правилами можна ввозити на митну територію України транспортні засоби, зареєстровані на нерезидентів (у тому числі і автомобілі для особистого користування)?

Як роз'яснює  Державна фіскальна служба, громадяни України мають право тимчасово ввозити транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, строком до одного року і за умови сплати всіх необхідних митних платежів. При цьому, митні платежі не повертаються.

Громадяни- резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, в режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

При ввезенні автівки, що була в користуванні, підтвердження відповідності екологічним нормам ЄВРО 5 не вимагається.

Поліцейські мають право виявляти факти використання транспортних засобів з порушенням митних правил. Для цього правоохоронці матимуть доступ до інформацію про дату ввезення авто та осіб, які його ввезли. Максимальний штраф за порушення строку перебування авто в Україні складає 170 тис. грн. або конфіскація транспортного засобу. В той же час штраф за керування автівкою з порушенням митних правил, незалежно від того, хто є власником, складає 8,5 тис. грн., - повідомляє Автолюбитель.

Президент Порошенко закликав власників авто на єврономерах скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Раніше Верховна Рада ухвалила закони щодо зниження вартості розмитнення автомобілів на єврономерах. Закон передбачає введення базових ставок для автомобілів залежно від типу двигуна і його обсягу. Так, для бензинових двигунів обсягом до 3000 і понад 3000 кубічних сантиметрів вводяться базові ставки відповідно 50 і 100 євро. Для дизельних двигунів обсягом до 3500 і понад 3500 кубічних сантиметрів вводяться базові ставки відповідно 75 і 150 євро, - повідомляє УНІАН.

 • Про нас

  Prozak - Інформаційний антидепресант

  Редактор сайту - Костянтин Шевченко

  Тел.: +38 095 308 8778

  Ужгород, вул. Белінського, 24

  mail.prozak@gmail.com