На Закарпатті ще не варто міняти зимові шини на літні

З потеплінням багато водіїв почали "перевзувати" свої автівки на літню резину. Однак цього ще не варто робити.

Варто пам'ятати, що літні шини добре виконують свої завдання при температурі вище 4 градісів тепла, а зимові ефективні в діапазоні від +3 до – 40 градусів. Орієнтуючись на це, можна з більшою часткою впевненості визначити, коли пора міняти гуму. Однак навесні температура дуже нестійка і між температурої вночі та вдень велика різниця. 

Окрім того, варто взернути увагу на той факт, що якість дороги в місті та передмісті різниться: у місті до того ж, може бути сухий асфальт, а за містом – дороги, покриті льодом. Таким чином, можна прийти до наступного висновку – переходити на літню гуму потрібно після того, як температура вночі стане стабільно плюсовою.

Фахівці вважають, що температура повітря повинна бути, в середньому, близько +7 градусів. За таких умов можна міняти гуму. Особливо, якщо ви їздите переважно, вдень і по місту, і температура в цей час завжди стоїть плюсова, можна поміняти шини на літні. Якщо, навпаки, ви часто їздите вечорами або ночами, а також за межами міста, краще почекати з заміною гуми до тих пір, поки температури вночі не стануть стабільно позитивними.

За прогнозами синоптиків протягом цього тижня буде доволі волога погода. Температура вдень буде підніматися до 8 градусів тепла, однак вночі хоч і не буде заморозків, але температура буде всього від плюс 1 до плюс 4.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com