image

Женевський автосалон 2018: що нас чекає в майбутньому

У Женеві проходить одне з найпопулярніших мотор-шоу (Geneva Motor Show).

На початку березня, на березі Женевського озера з усього світу з'їжджається величезна кількість людей, щоб подивитися на новинки автопрому і посидіти за кермом Bentley. 2018 рік не став винятком.

Toyota Concept-I - прототип футуристичного автономного авто. Цей автомобіль відрізняється нульовим викидом шкідливих речовин в атмосферу. Таке авто, перш за все, для людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями. Машина оснащена штучним інтелектом, що робить пересування по місту автоматизованим і безпечним.

Літаюче таксі PopUp від Airbus і Audi. Творці концепту розділили його на складові частини: стильний автомобіль і дрон. Модульна система складається з двомісної капсули, яка поводиться на дорозі як електромобіль, і бортового безпілотника, який підніме машину в повітря, коли рух призупинився.

Volkswagen I.D. Vizzion без керма і педалей. Особливістю I.D. Vizzion є салон, завдяки якому автомобіль є по-справжньому універсальним: його можна адаптувати під салон на колесах, під розважальний простір або навіть кімнату відпочинку. Виробництво таких автомобілів Volkswagen планує почати у 2022 році.

УНІАН

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com