image

Закарпатцям представлять нову Skoda Superb B8

22 липня буде розпочато виробництво нового покоління моделі Skoda Superb B8.

Очікується, що офіційну церемонію запуску виробництва моделі Skoda Superb B8відвідає як ніколи широке коло високоповажних гостей. Так, окрім Голови Наглядової Ради ПрАТ «Єврокар» Олега Боярина, членів наглядової ради ПрАТ «Єврокар» та представників ŠKODA AUTO серед запрошених також керівники Федерації роботодавців України, предстаники міністерств та відомств України, регіональної влади, консульських установ, обласного об'єднання організацій роботодавців «Закарпаття», а також топ-менеджери провідних промислових підприємств краю.

 

Окрім презентаційної новинки заводу в ході виїзного прес-туру журналісти матимуть можливість поспілкуватися з усіма гостями заходу.

Новий ŠKODASuperb, виконаний у новому експресивному дизайні, демонструє емоційну силу бренду і втілює в собі елементи концепт-кара «VisionC» в серійному виконанні. Завдяки технології MQB концерну Volkswagen модель стала ще більш елегантною і динамічною.

Набір систем безпеки та додаткових опцій став ще більш ширшим і різноманітним. Система запобігання повторних зіткнень входить до стандартної комплектації. Завдяки новому асистенту парковки (Rear Traffic Alert), системі контролю дистанції при паркуванні і камері заднього виду, паркуватися і виїжджати з місця стоянки водію буде ще простіше. Також, для моделі доступні такі системи як асистент аварійної зупинки (Emergency Assist), функція розпізнавання втоми водія, електронна система контролю тиску в шинах і безліч інших. Для п'ятої двері з електроприводом доступна функція безконтактного відкривання.

ŠKODA Superb встановлює зовсім нові стандарти економічності. Завдяки новим двигунам, зниженій на 75 кг масі і поліпшеній аеродинаміці, економія витрат палива в порівнянні з попередньою моделлю досягає 30%. Незважаючи на зниження споживання палива, нові двигуни стали потужнішими на 20%.

Довідка:

ПрАТ «Єврокар» входить до складу Групи компаній Атолл Холдінг й розташовано в Ужгородському районі Закарпатскої області. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001. Завод «Єврокар» реалізує стратегію щорічного збільшення обсягів виробництва та розширення модельного ряду продукції. Технічний пуск заводу «Єврокар» відбувся в грудні 2001 року. Підсумком одинадцятирічної діяльності підприємства стало створення повномасштабного виробництва автомобілів, яке включає такі основні виробничі процеси як зварювання, фарбування і монтаж автомобілів. Потужності повномасштабного виробництва розраховані на випуск 50 тисяч автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх до 100 тисяч одиниць на рік.

Завод «Єврокар» є унікальним грін-філд проектом, спрямованим на реалізацію в Україні високотехнологічного автомобільного виробництва. Стратегічною метою проекту «Єврокар» є глибока інтеграція в європейську автомобільну промисловість. На поточний момент завод «Єврокар» випускає майже весь модельний ряд автомобілів марки SKODA. В квітні 2013 року завод розпочав виробництво нової моделі SKODA Rapid, а в березні 2014 розпочато виробництво  SKODA Spaceback.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com