Закарпатські перевізники різко розкритикували своїх галузевих чиновників

ГО "Асоціація автомобільних перевізників Закарпатської області" надіслала на електронну скриньку нашого видання заяву з грізною назвою "

 "Шквал обурення від перевізників – терпець увірвався!" 

Останнім часом тема пасажирських перевезень стала доволі болючою в Закарпатті. Як мер Ужгорода Віктор Погорєлов, так і голова Закарпатської ОДА Василь Губаль підняли тему якості пасажирських перевезень і оголосили про боротьбу з порушеннями в цій галузі.

У свою чергу самі перевізники відповіли заявою такого змісту:

Державна субвенція за перевезення пільговиків не виплачується, діючий тариф не покриває витрати, тендери не проводяться… транспортна інфраструктура краю впевнено та рішуче занепадає, крок за кроком котиться на дно… Терпець увірвався!

Асоціація автомобільних перевізників у Закарпатській області має усі шанси поступитись своїм конкурентам в лиці нелегалів, тому не збирається залишатись осторонь! На сьогоднішній день сподіватись на підтримку та розв’язання проблеми з боку чиновників (замовника та організатора пасажирських автобусних перевезень) – марна справа.

Керівники з багатолітнім стажем управлінської «роботи», які міцно закріпилися на своїх посадах - не спроможні провести жодного повноцінного тендеру, не реагують на запити перевізників, нехтують інтересами людей. Іншими словами: чхали на урочисту присягу вірно служити народові України, суворо дотримувати Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов'язки». А це, до речі, кримінальна відповідальність…

Усі перевізники, не зважаючи на те чи це нелегали, чи ті, які працюють у правовому полі, на сьогоднішній день потрапили у велику біду. Головним ворогом, як би це не звучало парадоксально, являється ЗАКОН – а точніше беззаконня. Ми безсилі проти відкритої бюрократії та корумпованості яка вирує звідусіль та набуває щодня все нових форм. Та складати руки ніхто не збирається!

Чи винен нелегал в тому що в Закарпатській області за останні декілька років не проведено ЖОДНОГО повноцінного тендеру – НІ! - Він вимушений виконувати рейси поза межами правового поля.

Чи винен перевізник що в жодному із районів Закарпатської області немає не те що 100%, але навіть 50-відсоткового покриття маршрутів, які так необхідні нашим краянам. – НІ!

Чи винен перевізник що в області не існує контроль за дотриманням безпеки на дорозі. – НІ!

Чи є вина перевізника в тому, що автостанції області не можуть вирішувати в яких напрямках та як часто повинні здійснюватись автобусні пасажирські перевезення – НІ!

ДОСИТЬ ПЕРЕКЛАДАТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ З ОДНИХ НА ІНШИХ!

Всім добре відомий вислів «Риба гниє з голови». І сьогоднішній надмірно-критичний, більше того – катастрофічний стан на ринку пасажирських автобусних перевезень є беззаперечним логічним та послідовним результатом БЕЗДІЯЛЬНСОТІ та безвідповідального відношення з боку організатора пасажирських автобусних перевезень – очевидно корумпованої Закарпатської обласної державної адміністрації.

Зважаючи на вищенаведене, Асоціація автомобільних перевізників у Закарпатській області рішенням зборів від 17 лютого 2015 року вирішили звернутись до прокурора Закарпатської області з клопотанням провести службову перевірку факту дотримання організатором пасажирських перевезень Законів України, виявити причини бездіяння та безвідповідального відношення до організації перевезень та запобігти очевидному процвітанню елементів корупції на всіх рівнях задля забезпечення належного рівня розвитку транспортної інфраструктури в краї.

Маємо надію на відновлення справедливості та сподіваємось що найближчим часом відбудеться значне підвищення якості обслуговування пасажирських перевезень на Закарпатті. Адже свого часу транспортна галузь була однією з найпотужніших в Україні, вирішувала цілу низку соціальних питань, серед яких одним із найважливіших було безкоштовне перевезення пільгових категорій, розвиток економіки країни, шляхом значного поповнення бюджету, створення нових робочих місць та покращення інвестиційного клімату регіону.

  • Про нас

    Prozak - Інформаційний антидепресант

    Тел.: +38 095 308 8778

    mail.prozak@gmail.com